گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش زعفران قاینات فله و کیلویی

آنچه در این مقاله میخوانید ...

مراکز فروش فله ای زعفران: خرید کیلویی زعفران آزمایش شده: قیمت عمده زعفران فله:
فروش زعفران قاینات فله و کیلویی

معتبرترین مرکز فروش زعفران قاینات فله و کیلویی کجاست؟ قیمت فله ای زعفران قاینات چقدر است؟ برای خرید فله ای زعفران به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

خرید کیلویی زعفران

مراکز فروش فله ای زعفران: 

زعفران فله فاقد بسته بندی است و نسبت به زعفران بسته بندی شده قیمت ارزان تری دارد. برخی از کارخانه‌ها و صنایع چون مصرف زعفران زیادی دارند ترجیح می دهند زعفران  را به صورت فله ای خریداری کنند تا برایشان مقرون به صرفه تر باشد.

از طرفی برخی از مراکز پخش زعفران نیز می‌خواهند زعفران را با نام و برند خود توزیع کنند بنابراین ترجیح می دهد زعفران را به صورت فله خریداری کنند. برای خرید زعفران فله باید از مراکز معتبر اقدام به خرید زعفران نمود.

برخی از مراکز فروش زعفران فله ای برای اینکه مشتری بیشتری داشته باشند اقدام به مخلوط کردن چندین نوع زعفران بی کیفیت و فروش آن با قیمت ارزان و یا تقلب در زعفران می‌نمایند.

شرکت ما یکی از معتبرترین مراکز فروش زعفران قاینات میباشد. کلیه محصولات ما تضمینی بوده و ضمانت بازگشت وجه دارد.

خرید کیلویی زعفران آزمایش شده: 

شاید شما هم قصد خرید عمده زعفران را در مقادیر کیلویی دارید اما از بابت کیفیت و اصل بودن زعفران نمی توانید به هر مرکز فروش زعفران اعتماد کنید.

ما انواع زعفران را در مقادیر عمده و کیلویی با ضمانت آزمایشگاهی به مشتریان خود عرضه می کنیم. زعفران ابتدا به آزمایشگاه رفته و از نظر اصل بودن و درجه کیفیت مورد آزمایش قرار می گیرد. نتیجه آزمایش نیز به خریدار زعفران ارائه می گردد.

برای خرید زعفران کیلویی به همراه برگ آنالیز می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

قیمت عمده زعفران فله:

قیمت عمده زعفران فله

اگر بخواهیم زعفران فله را در مقادیر بالا خریداری کنید می توانید زعفران را با قیمت عمده و ارزان از شرکت ما تامین کنید. انواع زعفران سرگل، زعفران نگین، زعفران پوشال و زعفران دخترپیچ را به صورت فله ای در مقادیر کیلویی با قیمت بسیار مناسب و کیفیت تضمین شده عرضه می کنیم. 

برای تامین زعفران محدودیتی نداریم و چون خودمان تولیدکننده زعفران هستیم در تمامی ایام سال می توانیم زعفران مورد نیاز شما را سر موقع و در کمترین زمان ممکن تامین نماییم.

ما بدون واسطه فعالیت می کنیم بنابراین زعفران دست اول با حفظ کیفیت اولیه به دست شما خواهد رسید. کیفیت زعفران در شرکت ما قابل مقایسه با کیفیت های موجود در بازار نیست.

شما می توانید با خرید زعفران فله از شرکت ما آن را تجربه کنید. برای اطلاع از قیمت فروش زعفران قاینات فله و کیلویی می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خانم حقگویان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.