گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش زعفران سرگل قائنات

آنچه در این مقاله میخوانید ...

زعفران سرگل چیست؟انواع زعفران سرگل:فروش زعفران قائنات:فروش زعفران در تهران:قیمت زعفران در تهران:نمودار قیمت زعفران:خرید زعفران سرگل قائنات:خرید زعفران از کشاورز:
فروش زعفران سرگل قائنات

بهترین مرکز فروش زعفران سرگل قائنات کجاست؟ قیمت زعفران سرگل چقدر است؟ مشخصات زعفران سرگل چیست و موقع خرید زعفران به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

 قیمت روز زعفران قائنات قیمت لحظه ای زعفران قیمت زعفران کیلویی 98

‌ با ما همراه باشید تا پاسخ سوالات مطرح شده را دریافت کنید.

زعفران سرگل چیست؟

زعفران سرگل را با نام زعفران ممتاز یا سرگل ممتاز هم می شناسند. سرگل به معنی رشته بریده می باشد و به این اشاره دارد که زعفران سرگل از جدا شدن کلاله های قرمز رنگ از سفیدی زعفران به وجود می آید.

انواع زعفران سرگل:

 انواع زعفران سرگل انواع زعفران صادراتی

درجه کیفیت های مختلفی از زعفران سرگل وجود دارد که سبب شده انواع زعفران سرگل با قیمت های متفاوت در بازار عرضه شود.

زعفران سرگل اعلا، سرگل ممتاز، سر گل صادراتی از جمله انواع زعفران سرگل می باشد. تفاوت بین انواع زعفران سرگل در میزان سفیدی زعفران، ریز یا درشت بودن رشته های زعفران و قدرت رنگ دهی آن می باشد.

فروش زعفران قائنات:

 فروش زعفران در تهران خرید زعفران عمده قیمت زعفران قائنات

بسیاری از افراد هنگام خرید زعفران می پرسند قیمت زعفران قائنات چقدر است؟

اگر از این افراد بپرسیم چه نوع زعفرانی می خواهید می گویند زعفران قائنات!

توجه داشته باشید که نوع زعفران با اینکه زعفران در چه منطقه تولید شده فرق می‌کند. اصولا زعفران به چهار دسته اصلی تقسیم بندی می شود که عبارتند از: زعفران دسته، پوشال، سرگل و نگین.

در حالی که اسامی مانند زعفران قائنات، زعفران مشهد یا زعفران سحرخیز و… اشاره به منطقه تولید زعفران یا شرکت پخش کننده زعفران دارد بنابراین هنگامی که قصد خرید زعفران دارید باید نوع زعفران را مشخص کنید مثلا بپرسید زعفران نگین مثقالی چند است؟ یا قیمت یک گرم زعفران سرگل چند هزار تومان است؟

فروش زعفران در تهران:

 فروش زعفران قائنات زعفران صادراتی قائنات قیمت زعفران قائنات در تهران

شرکت‌های پخش کننده زعفران در تهران زیادند. انواع زعفران در بسته بندی های مختلف و با نام‌های متفاوت در فروشگاه‌ها و سوپرمارکت ها عرضه می شود. به عنوان مثال حتما دیده اید که در بازار تهران، زعفران قائنات در مراکز زیادی به فروش می رسد.

بسیاری از فروشندگان زعفران در تهران حتی گل زعفران را از نزدیک ندیده اند و فقط به عنوان یک واسطه، زعفران تولید شده در استان‌های خراسان و سایر مناطق را خریداری کرده و سپس در بسته بندی های مختلف به بازار عرضه می کنند.

برخی از هموطنان تهرانی مایل اند زعفران قائنات یا زعفران عرضه شده توسط یک برند خاص را بخرند اما به شهر محل تولید زعفران یا شرکت اصلی پخش کننده زعفران دسترسی ندارند و اقدام به خرید زعفران در تهران می‌کنند.

قیمت زعفران در تهران:

 قیمت زعفران در تهران قیمت یک مثقال زعفران در سال 98 قیمت زعفران در تهران امروز

قیمت زعفران در تهران با قیمت زعفران در مشهد و خراسان کمی تفاوت دارد. مراکز فروش زعفران در تهران خودشان تولید کننده زعفران نیستند بنابراین زعفران مورد نیاز خود را از جای دیگری تامین می‌کنند.

هزینه‌های حمل و نقل و انبارداری زعفران و وجود واسطه ها در این چرخه سبب می شود قیمت نهایی زعفران بالاتر از قیمت تولید زعفران باشد. به همین جهت قیمت زعفران در تهران معمولا کمی بالاتر از قیمت زعفران در خراسان که استان تولید کننده زعفران است، می باشد.

البته یادآوری می‌کنیم بازار خرید و فروش زعفران اینقدر گستردگی دارد که در استانهای خراسان و در بازار مشهد نیز واسطه های خرید و فروش زعفران بسیارند و زعفران را با قیمت‌های متفاوت به بازار عرضه می‌کنند.

نمودار قیمت زعفران:

 نمودار قیمت زعفران قیمت زعفران در سال 98

قیمت زعفران در بازه‌های زمانی مختلف تغییراتی داشته است. به عنوان مثال در فصل برداشت زعفران به دلیل افزایش عرضه و کاهش تقاضا معمولاً قیمت زعفران کاهش می یابد.

در بازه هایی که صادرات زعفران حالت رکود داشته و یا میزان ارسال زعفران به خارج از کشور کمتر شده، قیمت زعفران نیز کاهش یافته چرا که میزان تقاضا برای خرید زعفران کم بوده است.

برای پیش بینی قیمت زعفران در سال ۹۸ باید همه عوامل تاثیر گذار بر قیمت زعفران را مد نظر قرار داد عواملی مانند نوسانات ارز در کشور، میزان تولید زعفران در سال ۹۸، وضعیت صادرات زعفران و…. و از برآیند این عوامل روند تغییر قیمت زعفران را پیش بینی کرد.

در تصویر زیر می توانید نمودار قیمت زعفران نگین را مشاهده کنید.

خرید زعفران سرگل قائنات:

 خرید زعفران سرگل قائنات قیمت روز زعفران قیمت یک مثقال زعفران قائنات

اگر می‌خواهید زعفران اصل و درجه یک قائنات را خریداری کنید تجربه خرید زعفران را از فروشگاه ما را از دست ندهید.

فروشگاه ما یکی از تولید کنندگان اصلی زعفران در خراسان جنوبی می باشد که زعفران برداشت شده از مزارع منطقه قائنات را بدون واسطه و مستقیماً به سراسر کشور ارسال می کند.

زعفران سرگل قائنات از نظر عطر و بوی بی نظیر بوده و قدرت رنگ دهی بالایی (بیشتر از ۲۲۰ واحد) دارد. خرید زعفران سرگل از فروشگاه ما محدودیتی ندارد و می‌توانید در مقادیر نیم گرمی تا چند کیلویی زعفران را هم بصورت فله و هم بسته بندی شده سفارش دهید.

چون بین ما و شما هیچ واسطه ای دیگری وجود ندارد زعفران با کیفیت اولیه تولید به دست شما می رسد و قیمت زعفران نیز بسیار مناسب خواهد بود.

خرید زعفران از کشاورز:

 خرید زعفران از کشاورز خرید زعفران قائنات خرید زعفران کیلویی

همانطور که گفتیم افزایش تولید زعفران در استانهای کشور و افزایش عرضه زعفران به بازار سبب شده واسطه های بیشتری وارد حوزه زعفران شوند و بسیاری از افراد حتی به عنوان شغل دوم وارد حوزه فروش زعفران شده اند.

وجود واسطه ها؛ چرخه تولید تا مصرف را طولانی تر می کند و بسیاری از هزینه‌های اضافی به قیمت اولیه زعفران اضافه شده و در نتیجه قیمت نهایی زعفران بالاتر خواهد بود.

بعلاوه در این چرخه طولانی که حمل و نقل زعفران و انبارداری و نگهداری آن و نیز عوامل محیطی روی کیفیت زعفران تاثیر گذاشته و چه‌بسا زعفران خرد و شکسته هم می شود. در این میان فرصت برای افراد سودجو نیز محیاست و می‌توانند با روش های مختلف در زعفران تقلبی ایجاد کنند.

برای اطمینان از اصل بودن زعفران؛ پیشنهاد ما به شما خرید زعفران از کشاورز است.

گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خانم حقگویان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.