لیست قیمت فروش زعفران صادراتی کیلویی

آنچه در این مقاله میخوانید ...

مراحل ترخیص زعفران از گمرک:مدارک مورد نیاز برای ترخیص زعفران:تعرفه های صادرات زعفران:فروش کیلویی زعفران صادراتی با ضمانت:صادرات زعفران به هر کجا که بخواهید:
لیست قیمت فروش زعفران صادراتی کیلویی

آیا میخواهید از لیست قیمت فروش زعفران صادراتی کیلویی مطلع شوید؟ قیمت هر کیلو زعفران در سال جاری چقدر است؟ آیا می خواهید از قوانین صادرات زعفران و تعرفه های صادرات زعفران مطلع شوید؟

در این مطلب قصد داریم درباره مراحل صادرات زعفران، مجوزهای لازم برای صادرات و هر آنچه که در این حوزه لازم است بدانید، توضیحات جامع و مفیدی را ارائه دهیم. پس با ما همراه باشید.

مراحل ترخیص زعفران از گمرک:

مراحل ترخیص زعفران از گمرک

صادرکننده زعفران باید پس از تهیه مدارک لازم، زعفران را به گمرک محل صدور برده و پس از صدور قبض انبار، اظهارنامه صادراتی را در ۴ نسخه تنظیم کرده و تسلیم گمرک نماید. یک نسخه از اظهارنامه به منزله پروانه صادرات محسوب می گردد.

بعد از تکمیل اظهارنامه صادراتی، از محتویات بسته ها توسط ارزیاب گمرک بازدید شده و از نظر نوع زعفران، تعداد، ارزش و سایر اطلاعات مورد بررسی قرار می گیرد.

پس از تطبیق اطلاعات و تایید آن، اظهارنامه امضا و مهر شده و به صاحب زعفران تحویل داده می‌شود تا نسبت به صدور زعفران اقدام نماید. در ادامه درباره اسناد مورد نیاز برای ترخیص زعفران و شرایط فروش زعفران صادراتی کیلویی صحبت خواهیم کرد.

مدارک مورد نیاز برای ترخیص زعفران:

مدارک مورد نیاز برای ترخیص زعفران

برای صادرات زعفران، اخذ مدارک قبل از هرچیز لازم می باشد. اسناد زیر برای مراجعه به گمرک مورد نیاز است:

  • کارت بازرگانی صادرکننده زعفران
  • معرفی نامه اظهارکننده زعفران به گمرک
  • گواهی استاندارد
  • گواهی قرنطینه دامی و نباتی
  • صورت عدل بندی
  • گواهی بهداشت
  • مجوز صدور

با در دست داشتن این مدارک می توانید جهت ثبت اظهارنامه صادراتی زعفران و کسب مجوز صدور زعفران اقدام نمایید. شرکت ما مفتخر است تمامی تشریفات گمرکی زعفران را برای هموطنان عزیز انجام دهد.

جهت صادرات زعفران و  اطلاع از شرایط فروش زعفران صادراتی کیلویی می توانید با ما در ارتباط شوید.

تعرفه های صادرات زعفران:

تعرفه های صادرات زعفران

تعیین تعرفه صادرات زعفران در کشورمان بر عهده سازمان توسعه تجارت می باشد. صادرات زعفران در حال حاضر هیچگونه عوارضی ندارد. جالب است بدانید در سالهای قبل برای بسته بندی های بیشتر از ۳۰ گرم زعفران، ۵ درصد عوارض در نظر گرفته می شد.

شرکت ما  ارائه کننده بهترین زعفران صادراتی می باشد. جهت ثبت سفارش خرید زعفران و اطلاع از قیمت فروش زعفران صادراتی کیلویی و دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان ما در ارتباط شوید.

فروش کیلویی زعفران صادراتی با ضمانت:

انواع زعفران صادراتی شامل زعفران نگین، زعفران سوپرنگین، زعفران سرگل، زعفران پوشال قلمدار و زعفران دخترپیچ در مقادیر کیلویی در شرکت ما عرضه می شود. برای تامین زعفران در مقادیر بسیار بالا، هیچ گونه محدودیتی نداریم چرا که در قطب تولید زعفران کشور یعنی منطقه قائنات استقرار داریم.

ما به زعفران دسترسی همیشگی و آسان داشته و در تمام ایام سال می توانیم انواع زعفران را برای خریداران عمده زعفران تامین نماییم. تمامی کیفیت ها تضمینی هستند و در صورت نارضایتی، ضمانت مرجوعی دارند. زعفران عرضه شده در شرکت ما زعفران کشاورز بوده و بدون واسطه به مصرف کننده می رسد.

پس از تولید زعفران در مناطق کشاورزی؛ آن را فراوری کرده و در آزمایشگاه از نظر کیفیت و استانداردهای بین المللی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. پس از تایید نتایج آزمایشات، زعفران به صورت فله و بسته بندی شده به بازار عرضه می شود.

در خرید کیلویی زعفران، برگه آنالیز زعفران نیز تقدیم خریدار زعفران می شود تا از بابت کیفیت و اصالت زعفران اطمینان خاطر داشته باشد.

فروش کیلویی زعفران صادراتی با ضمانت

صادرات زعفران به هر کجا که بخواهید:

اگر در حوزه خرید و فروش زعفران تجربه چندانی ندارید و یا می خواهید در حوزه صادرات زعفران به تازگی شروع به کار کنید، کار را به ما بسپارید. در شرکت ما تمام مراحل صادرات زعفران به همراه تشریفات گمرکی آن انجام می شود.

بسته به اینکه شما چه نوع زعفرانی و در چه بسته بندی بخواهید و همچنین بسته به کشور مقصدتان، تعرفه‌های صادرات زعفران متفاوت خواهد بود.

برای اطلاع از هزینه های ارسال زعفران به کشور مقصد و شرایط فروش زعفران صادراتی کیلویی و خرید زعفران می توانید با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نامی
شماره تلفن زعفران قائن شماره موبایل: 09153363948
واتس آپ زعفران قائن واتس آپ: 09153363948
کانال تلگرام زعفران قائن تلگرام: ورود به کانال تلگرام

لیست قیمت روز زعفران فروشگاه قائن

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.

نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی68 میلیون تومان
زعفران نگین ممتاز65 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
آقای نامی

آقای نامی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید.

پیام در واتساپ