گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش زعفران فله صادراتی و تعرفه های گمرکی زعفران

آنچه در این مقاله میخوانید ...

آنچه درباره صادرات زعفران باید بدانید:برای صادرات زعفران چه مجوزهایی لازم است؟تعرفه گمرکی صادرات زعفران چقدر است؟ فروش زعفران فله با تضمین آزمایشگاهی:
فروش زعفران فله قائنات

آیا می خواهید از قیمت فروش زعفران فله صادراتی و تعرفه های گمرکی زعفران مطلع شوید؟ آیا مجوزهای لازم برای صادرات را ندارید و می خواهید اقدام به صادرات زعفران نمایید؟ سود صادرات زعفران چقدر است؟ قیمت فله ای زعفران در بازار چقدر است؟ قیمت زعفران صادراتی در سال ۲۰۲۱ چند است؟

آنچه درباره صادرات زعفران باید بدانید:

صادرات زعفران به صورت فله و بسته بندی شده انجام می شود. منظور از صادرات فله ای زعفران، ارسال زعفران در بسته بندی های نیم کیلویی و یک کیلویی می‌باشد چرا که صادرات فله ای زعفران ممنوع است. مقدار ۱۰۰ گرم زعفران را میتوانید بدون داشتن مجوز با خود به صورت چمدانی به کشور مورد نظر ببرید.

صادرات زعفران بیشتر از این مقدار شامل قوانین گمرکی می باشد و باید مجوزهای لازم را داشته باشید. اگر قصد صادرات زعفران فله را دارید اما در باره قوانین صادرات زعفران اطلاعات چندانی ندارید و مجوزهای لازم برای صادرات را ندارید کار را به ما بسپارید.

صادرات زعفران به همراه تشریفات گمرکی آن به اکثر کشورهای دنیا در شرکت ما انجام می شود.

صادرات فله ای زعفران

برای صادرات زعفران چه مجوزهایی لازم است؟

یکی از مجوزهایی که برای صادرات زعفران لازم است، کارت بازرگانی می باشد. كارت بازرگاني مجوزي است كه به دارنده آن اعم از شخص حقيقي يا حقوقي اجازه داده مي شود به امر تجارت خارجي بپردازد.

علاوه بر این برای صادرات زعفران باید گواهی استاندارد و گواهی بهداشت را از نهادهای مربوطه کسب کنید. بعد از اخذ مجوزها با انجام تشریفات گمرکی زعفران‌ و پرداخت تعرفه ها خواهید توانست زعفران را به کشور مورد نظرتان ارسال کنید.

در ادامه درباره قیمت فروش زعفران فله صادراتی و تعرفه های صادرات زعفران صحبت می کنیم.

تعرفه گمرکی صادرات زعفران چقدر است؟

تعرفه گمرکی صادرات زعفران

شاید برای شما هم سوال باشد که اگر بخواهیم زعفران را صادر کنیم چقدر تعرفه باید بپردازیم و بسته به هزینه ها سود صادرات زعفران چقدر خواهد بود؟ بسته به اینکه شما زعفران را به صورت فله یا بسته بندی شده ارسال کنید تعرفه های آن متفاوت خواهد بود.

هزینه‌های حمل زعفران بر اساس وزن ناخالص بار سنجیده می شود بنابراین تعرفه صادرات زعفران بسته بندی شده بیشتر از زعفران فله می‌باشد. اگر قصد صادرات فله ای زعفران را دارید یا میخواهید زعفران بسته بندی شده را صادر کنید می توانید با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

بهترین انواع زعفران را به صورت فله و بسته بندی شده با کیفیت تضمینی و قیمت مناسب می توانید از شرکت ما خریداری کنید.

فروش زعفران فله قائنات

فروش زعفران فله با تضمین آزمایشگاهی:

انواع زعفران سرگل، زعفران نگین، زعفران پوشال و زعفران دخترپیچ به صورت فله در شرکت ما عرضه می شود.

همه انواع زعفران به آزمایشگاه رفته و از نظر استانداردهای بین المللی مانند کروسین، پیکروکروسین و سافرانال که مربوط به عطر و طعم و قدرت رنگی زعفران می باشد مورد آزمایش قرار می گیرد. نتیجه آزمایشات به صورت برگه آنالیز ارائه می‌شود و در خرید عمده زعفران تقدیم خریدار زعفران می گردد.

با خرید زعفران فله از شرکت ما مرغوب ترین انواع زعفران را به صورت تضمین شده به همراه برگه تضمین آزمایشگاهی دریافت می کنید. برای اطلاع از قیمت فروش زعفران فله صادراتی می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خانم حقگویان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.