گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

زعفران سرگل مشهد و قیمت لحظه ای زعفران

آنچه در این مقاله میخوانید ...

زعفران سرگل چیست؟زعفران سرگل مشهد:قیمت امروز زعفران:قیمت زعفران گرمی:قیمت زعفران کیلویی:
زعفران سرگل مشهد و قیمت لحظه ای زعفران

قیمت زعفران سرگل مشهد چقدر است؟ قیمت لحظه ای زعفران در مشهد چقدر است؟ قیمت زعفران مثقالی چند است؟ علت تفاوت قیمت فروش زعفران در بازار چیست؟

قیمت لحظه ای‌ زعفران در مشهد قیمت لحظه ای زعفران نگین زعفران سرگل چیست

در این مطلب قصد داریم پاسخ این سوالات را بدهیم پس با ما همراه باشید.

زعفران سرگل چیست؟

در هنگام فصل برداشت زعفران اقدام به جدا کردن کلاله های زعفران از سایر اجزای گل زعفران می کنند بسته به روش های انجام این کار، انواع زعفران به وجود می آید. از آنجا که عمر گل زعفران کوتاه است اکثر کشاورزان اقدام به تولید زعفران دسته می‌کنند.

یعنی کلاله ها را به همان شکل ابتدایی (متصل به خامه یا سفیدی) مرتب روی هم چیده و خشک می کنند که به آن زعفران دستی می‌گویند.
بعد از فصل برداشت و سر فرصت سفیدی را از انتهای کلاله ها جدا می کنند تا زعفرانی تمام قرمز به دست آید که به آن زعفران سرگل می‌گویند.

زعفران سرگل مشهد:

 زعفران سرگل مشهد قیمت روز زعفران در مشهد قیمت روز زعفران قائنات 98

نام هایی مانند زعفران مشهد، زعفران تربت حیدریه، زعفران قائنات، زعفران قاین و…. را در بازار خرید و فروش زعفران زیاد شنیده اید.

این نام ها ارتباطی به نوع زعفران ندارد و صرفاً اشاره به محل تولید زعفران یا شرکت تولید کننده و پخش زعفران دارد. ازآنجا که مشهد به عنوان مرکز استان خراسان رضوی است و بازار زعفران استان خراسان رضوی از بزرگ‌ترین بازار های زعفران است نام زعفران مشهد پرآوازه است.

قیمت امروز زعفران:

 قیمت امروز زعفران قیمت روز زعفران قائنات

قیمت زعفران ثابت نیست بنابراین قیمت امروز زعفران ممکن است با قیمت روز قبل هم متفاوت باشد موقعی که شما این مطلب را میخوانید قیمت ها تغییر کرده اند.

به راستی علت تغییرات قیمت زعفران چیست؟ در ادامه عوامل موثر بر قیمت زعفران را بیان می کنیم.

۱- نرخ ارز: زعفران یکی از اصلی ترین محصولات صادراتی کشور بعد از نفت محسوب می شود. صادرات زعفران توسط اکثر دلالان به نرخ ریال انجام می شود. کشورهایی همچون افغانستان زعفران ایران را به نرخ ریال خریداری کرده و با قیمت دلار می فروشند بنابراین بیشترین سود حاصل از صادرات نصیب این کشورها می‌شود.

صادرات زعفران توسط تجار ایرانی از طریق گمرک به نرخ دلار محاسبه می شود بنابراین کاهش یا افزایش نرخ دلار، تعرفه های گمرکی همگی برصادرات زعفران و در پی آن، قیمت زعفران موثر است.

۲- آمار صادرات زعفران: در این باره توضیح دادیم چگونه نوسانات قیمت دلار و قوانین صادراتی زعفران می‌تواند بر قیمت زعفران اثر بگذارد. کاهش و افزایش صادرات زعفران بر میزان تقاضای خرید زعفران اثرگذاشته و باعث نوسان قیمتی زعفران در بازار داخل میشود.

۳- میزان تولید زعفران: با تحلیل آمار و نمودار قیمت زعفران در سالهای گذشته می توان نتیجه گرفت که در سال هایی که میزان تولید زعفران بیشتر بوده است با فرض ثابت بودن سایر عوامل تاثیر گذار در قیمت زعفران شاهد نوسان قیمتی چندانی در بازار نبوده‌ایم. خشکسالی و یخبندان در برخی سالها سبب کاهش میزان تولید زعفران و پیرو آن افزایش قیمت زعفران شده است.

قیمت زعفران گرمی:

 قیمت زعفران گرمی قیمت زعفران یک گرمی قائنات

قیمت امروز زعفران نگین بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت به روز زعفران نگین می توانید الان تماس بگیرید.

هر چقدر کیفیت زعفران بالاتر باشد قیمت آن بیشتر خواهد بود.

اگر قصد خرید زعفران بسته بندی شده را دارید، بسته به نوع بسته بندی زعفران قیمت آن متفاوت خواهد بود به عنوان مثال قیمت یک گرم زعفران نگین در بسته بندی خاتم گران تر از قیمت یک گرم زعفران نگین در بسته بندی پاکتی است.

قیمت زعفران کیلویی:

 قیمت زعفران کیلویی قیمت زعفران کیلویی امروز قیمت هر کیلو زعفران در سال 98

در فروشگاه ما برای هم وطنانی که قصد خرید کیلویی زعفران را دارند، قیمت ها تخفیف داده می‌شود. در واقع خرید عمده زعفران با قیمت همکار عرضه خواهد شد.
قیمت زعفران کیلویی امروز بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت به روز زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

چنانچه قصد خرید زعفران صادراتی را دارید تمامی امور گمرکی و صادراتی زعفران در فروشگاه ما انجام می شود.

برای کسب اطلاعات در زمینه خرید زعفران نگین صادراتی می توانید تماس بگیرید.

گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خانم حقگویان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.