قیمت لحظه ای زعفران سرگل در مشهد

آنچه در این مقاله میخوانید ...

زعفران سرگل چیست؟زعفران سرگل مشهد:خرید زعفران سرگل در مشهد:تغییرات قیمت بازار زعفران در مشهد:قیمت لحظه ای زعفران سرگل امسالی:
قیمت لحظه ای زعفران سرگل در مشهد

قیمت لحظه ای زعفران سرگل در مشهد چقدر است؟ قیمت زعفران مثقالی چند است؟ علت تفاوت قیمت فروش زعفران در بازار چیست؟

در این مطلب قصد داریم پاسخ این سوالات را بدهیم پس با ما همراه باشید.

زعفران سرگل اعلا

زعفران سرگل چیست؟

در هنگام فصل برداشت زعفران اقدام به جدا کردن کلاله های زعفران از سایر اجزای گل زعفران می کنند بسته به روش های انجام این کار، انواع زعفران به وجود می آید. از آنجا که عمر گل زعفران کوتاه است اکثر کشاورزان اقدام به تولید زعفران دسته می‌کنند.

یعنی کلاله ها را به همان شکل ابتدایی (متصل به خامه یا سفیدی) مرتب روی هم چیده و خشک می کنند که به آن زعفران دستی می‌گویند. بعد از فصل برداشت و سر فرصت؛ سفیدی را از انتهای کلاله ها جدا می کنند تا زعفرانی تمام قرمز به دست آید که به آن زعفران سرگل می‌گویند.

زعفران سرگل مشهد:

 زعفران سرگل قائنات فله ای

نام هایی مانند زعفران مشهد، زعفران تربت حیدریه، زعفران قائنات، زعفران قاین و…. را در بازار خرید و فروش زعفران زیاد شنیده اید.

این نام ها ارتباطی به نوع زعفران ندارد و صرفاً اشاره به محل تولید زعفران یا شرکت تولید کننده و پخش زعفران دارد. ازآنجا که مشهد به عنوان مرکز استان خراسان رضوی است و بازار زعفران استان خراسان رضوی از بزرگ‌ترین بازار های زعفران است نام زعفران مشهد پرآوازه است.

خرید زعفران سرگل در مشهد:

خرید زعفران قائنات بسته بندی

شما هم بارها به مشهد سفر کرده اید و قصد خرید زعفران سرگل یا سایر انواع زعفران در بازار مشهد را داشته اید.

اینکه از کدام مرکز فروش زعفران اقدام به خرید زعفران نمایید و مراکز معتبر کدام هستند برایتان دغدغه بوده است. بازار مشهد یکی از بزرگترین مراکز فروش زعفران در ایران است.

شرکت های بسیاری با نام های مختلف زعفران را عرضه می کنند. این نامها فقط اشاره به شرکت توزیع کننده و پخش کننده زعفران دارد و ارتباطی به کیفیت زعفران ندارد.

به عنوان مثال زعفران سرگل یکی از چهار نوع زعفران است که می تواند در شرکت های مختلف با نام های متفاوت عرضه شود. به عنوان مثال زعفران سرگل سحرخیز، زعفران سرگل بهرامن و…

اما عموم مردم از تفاوت بین انواع زعفران و درجه کیفیت های آن آگاهی چندانی ندارند. بنابراین فقط زعفران را با نام آن شرکت و در واقع نام برند می‌شناسند مثلاً زعفران بهرامن یا زعفران سحرخیز.

جالب تر این است که بسیاری از مراکز فروش خودشان تولید کننده زعفران نیستند! اگر قصد خرید زعفران اصل و درجه یک را دارید می توانید از شرکت ما که خود تولید کننده زعفران نیز می باشد اقدام نمایید.

برای اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران سرگل نیز می توانید با ما ارتباط بگیرید.

تغییرات قیمت بازار زعفران در مشهد:

 تفاوت قیمت زعفران با بسته بندی های مختلف

قیمت زعفران ثابت نیست بنابراین قیمت امروز زعفران ممکن است با قیمت روز قبل هم متفاوت باشد موقعی که شما این مطلب را میخوانید قیمت ها تغییر کرده اند.

به راستی علت تغییرات قیمت بازار زعفران در مشهد چیست؟ در ادامه عوامل موثر بر قیمت زعفران را بیان می کنیم.

۱- نرخ ارز: زعفران یکی از اصلی ترین محصولات صادراتی کشور بعد از نفت محسوب می شود. صادرات زعفران توسط اکثر دلالان به نرخ ریال انجام می شود. کشورهایی همچون افغانستان زعفران ایران را به نرخ ریال خریداری کرده و با قیمت دلار می فروشند بنابراین بیشترین سود حاصل از صادرات نصیب این کشورها می‌شود.

صادرات زعفران توسط تجار ایرانی از طریق گمرک به نرخ دلار محاسبه می شود بنابراین کاهش یا افزایش نرخ دلار، تعرفه های گمرکی همگی برصادرات زعفران و در پی آن، قیمت زعفران موثر است.

۲- آمار صادرات زعفران: در این باره توضیح دادیم چگونه نوسانات قیمت دلار و قوانین صادراتی زعفران می‌تواند بر قیمت زعفران اثر بگذارد. کاهش و افزایش صادرات زعفران بر میزان تقاضای خرید زعفران اثرگذاشته و باعث نوسان قیمتی زعفران در بازار داخل می شود.

چنانچه قصد خرید زعفران صادراتی را دارید تمامی امور گمرکی و صادراتی زعفران در شرکت ما انجام می شود.

۳- میزان تولید زعفران: با تحلیل آمار و نمودار قیمت زعفران در سالهای گذشته می توان نتیجه گرفت که در سال هایی که میزان تولید زعفران بیشتر بوده است با فرض ثابت بودن سایر عوامل تاثیر گذار در قیمت زعفران شاهد نوسان قیمتی چندانی در بازار نبوده‌ایم.

خشکسالی و یخبندان در برخی سالها سبب کاهش میزان تولید زعفران و پیرو آن افزایش قیمت زعفران شده است.

قیمت لحظه ای زعفران سرگل امسالی:

 قیمت زعفران کیلویی سرگل

معمولاً قبل از خرید زعفران، عامه مردم در جستجوی قیمت روز زعفران در اینترنت و یا مراکز فروش هستند.

در بسیاری از وب سایت ها قیمت زعفران به روز نیست چرا که بازار زعفران پر نوسان بوده و قیمت آن ثابت نیست. بنابراین اگر قصد اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران امسالی مانند زعفران سرگل ممتاز و زعفران نگین را دارید می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

حتماً می خواهید بدانید قیمت زعفران بر چه اساسی تعیین می شود؟ قبلا هم در این باره توضیح دادیم. نکته اصلی این است که کیفیت و نوع زعفران عامل اصلی تعیین کننده قیمت زعفران می باشد.

هر کدام از انواع زعفران بر اساس درجه کیفیتی که دارند به نام های مختلف تقسیم بندی شده و قیمت های متفاوتی دارند. به عنوان مثال زعفران سرگل بر اساس درجه کیفیت به انواع زعفران سرگل ممتاز، زعفران سرگل اعلا، زعفران سرگل صادراتی و زعفران سرگل شکسته تقسیم‌بندی می‌شود.

حتما می پرسید تفاوت این ها در چیست؟

اگر زعفران سرگل دارای کلاله های ریز و شکسته شده بیشتری باشد، زعفران سرگل ممتاز نامگذاری می شود. در واقع طول کلاله ها تعیین کننده کیفیت آن هستند.

همچنین هر چقدر کلاله ها درشت تر و ضخیم تر باشد قدرت رنگ دهی زعفران بالاتر بوده و بنابراین کیفیت بهتری دارد. در واقع می‌توان گفت ضخامت کلاله ها نیز یکی از عوامل موثر بر قیمت زعفران است.

زعفران امسالی چون مدت زیادی از برداشت آن نمی‌گذرد دارای عطر و بوی بیشتر و قدرت رنگی بالاتری نسبت به زعفران پارسالی است. بنابراین امسالی بودن زعفران نیز از دیگر عوامل موثر بر تعیین قیمت زعفران می باشد.

در شرکت ما برای هم وطنانی که قصد خرید کیلویی زعفران را دارند، قیمت ها تخفیف داده می‌شود. در واقع خرید عمده زعفران با قیمت همکار عرضه خواهد شد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نامی
شماره تلفن زعفران قائن شماره موبایل: 09153363948
واتس آپ زعفران قائن واتس آپ: 09153363948
کانال تلگرام زعفران قائن تلگرام: ورود به کانال تلگرام

لیست قیمت روز زعفران فروشگاه قائن

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.

نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی68 میلیون تومان
زعفران نگین ممتاز65 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
آقای نامی

آقای نامی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید.

پیام در واتساپ