خرید عمده زعفران فله مشهد

آنچه در این مقاله میخوانید ...

قیمت زعفران خراسان رضوی:شرکتهای خرید زعفران در مشهد:خرید گل زعفران:ارزانترین زعفران:خرید زعفران مشهد بسته بندی شده:خرید زعفران دیجیکالا:خرید زعفران نگین اصل و درجه یک:خرید زعفران در کرج:خرید زعفران مرغوب:زعفران سحرخیز دیجی کالا:قیمت زعفران اصفهان:مزیت های فروش عمده زعفران فله:خرید عمده زعفران قائن مشهد:
خرید عمده زعفران فله مشهد

از کجا میتوان زعفران فله مشهد را با کیفیت تضمین شده و قیمت مناسب خریداری کرد؟ قیمت خرید عمده زعفران فله مشهد چقدر است؟ معتبرترین مرکز فروش عمده زعفران در مشهد کجاست؟ آیا قصد خرید عمده زعفران قائن مشهد را دارید؟

قیمت زعفران مشهد کیلویی خرید عمده زعفران قائن مشهد قیمت لحظه ای‌ زعفران در مشهد

قیمت زعفران خراسان رضوی:

در ماه های اخیر به دلیل شیوع بیماری کرونا تغییرات قیمت در بازار خرید و فروش زعفران چندان زیاد نبوده است. کاهش میزان صادرات به خارج از کشور و به دنبال آن کاهش تقاضای خرید زعفران سبب راکد ماندن بازار خرید و فروش زعفران شده است.

ازآنجاکه خراسان رضوی بزرگترین تولید کننده زعفران است، قیمت زعفران خراسان رضوی برای بسیاری از افراد که در حوزه زعفران فعالیت می کنند مهم است.

شرکتهای خرید زعفران در مشهد:

شرکت های خرید زعفران در مشهد برای تامین زعفران مورد نیاز خود در مقادیر عمده چون توان مالی آن را ندارند که یکجا اقدام به خرید زعفران از کشاورز نمایند، در طول سال از دلالان به تناسب بازگشت سرمایه خرید می کنند. این امر سبب شده تنظیم قیمت بازار به دست دلالان و واسطه ها بیفتد.

با خرید تضمینی زعفران از کشاورز و ارائه تسهیلات بانکی لازم با بهره کم به بخش صادرات زعفران می توان به تنظیم بازار خرید و فروش زعفران کمک کرد.

خرید گل زعفران:

خرید گل زعفران

آیا شما هم قصد خرید گل زعفران را دارید؟ اما آیا می دانید برای خرید گل زعفران چه نکاتی را باید مد نظر داشته باشید؟

برای این که از گل زعفرانی که می خرید بیشترین مقدار زعفران را به دست آورید باید گل زعفران مرغوب را خریداری کنید. هر چقدر از عمر گل زعفران بگذرد ممکن است کلاله های قرمز رنگ از نظر کیفیت افت کند.

هر چقدر گل زعفران دارای کلاله‌های درشت‌ تر و ضخیم‌تر باشد، زعفران مرغوب تر از آن به دست خواهد آمد. گل زعفران نباید باران خورده باشد چرا که احتمال پوسیده شدن گل ها و خراب شدن کلاله های قرمز رنگ بسیار زیاد است.

پس از خرید گل زعفران بلافاصله باید گلبرگهای بنفش رنگ زعفران از کلاله قرمز رنگ جدا شود تا از عطر و بوی زعفران کاسته نشده و کلاله های قرمز رنگ با ظاهری زیبا و خوش رنگ خشک شوند.

ارزانترین زعفران:

به دلیل اینکه زعفران قیمت بالایی دارد شاید بسیاری از افراد توان خرید زعفران را نداشته باشند برای همین در جستجوی ارزانترین زعفران هستند.

در بین انواع زعفران؛ زعفران دسته یا دخترپیچ ارزان قیمت می باشد. دلیل ارزان بودن زعفران وجود مقدار سفیدی بیشتر در انتهای کلاله های قرمز رنگ می باشد. همچنین زعفران نرمه و پودر زعفران نیز قیمت ارزانی دارد چرا که کلاله ها قرمز رنگ کاملاً پودر و ریز شده است.

اگر قصد خرید زعفران ارزان قیمت را دارید می توانید از زعفران نرمه یا پودر زعفران استفاده کنید. البته باید توجه داشته باشید که این نوع از زعفران به دلیل اینکه رشته های زعفران پودر شده یا بسیار ریز و شکسته هستن احتمال تقلب در آن زیاد است بنابراین باید از مراکز فروش معتبر زعفران آن را خریداری کنید.

خرید زعفران مشهد بسته بندی شده:

خرید زعفران مشهد

بسیاری از ما ایرانیان در هنگام سفر به مشهد مقدس برای خرید سوغات خراسان یعنی زعفران سری هم به بازار بزرگ مشهد میزنیم.

زعفران مشهد در بسته بندی های مختلف توسط شرکت های فروش زعفران در این بازار عرضه می شود. شما باید اطلاعات کافی درباره انواع زعفران و تفاوت بین آنها داشته باشید.

اگر اطلاعات کافی نداشته باشید شاید وجود رنج قیمت های متفاوت شما را وسوسه کند تا صرفاً به دلیل ارزان بودن زعفران اقدام به خرید زعفران تقلبی نمایید.

ناگفته نماند بسیاری از شرکتهای فروش زعفران برای سود بیشتر چند نوع زعفران با کیفیت پایین را مخلوط کرده و با قیمت بالاتر می فروشند. بنابراین هنگام خرید زعفران باید بسیار مراقب و آگاه باشید.

برای خرید زعفران مشهد بسته بندی شده می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید

خرید زعفران دیجیکالا:

اگر شما هم قصد خرید زعفران دیجی کالا را دارید بد نیست چند نکته را مورد توجه قرار دهید.

دیجی کالا عرضه کننده انواع زعفران برندهای مختلف می باشد. به عنوان مثال شرکت‌هایی مانند بهرامن، سحرخیز، نوین زعفران، گلیران و… انواع زعفران بسته بندی شده خود را از طریق دیجی کالا عرضه می کنند.

از آنجا که دیجی کالا خود تولید کننده زعفران نیست به عنوان یک واسطه عمل می کند بنابراین قیمت زعفران بالاتر از قیمت تولید آن خواهد بود. یکی از مزیت های خرید زعفران از دیجی کالا این است که شما می توانید برند های مختلف زعفران را ببینید و با مقایسه آنها از نظر قیمت و کیفیت تصمیم به خرید بگیرید.

خرید زعفران نگین اصل و درجه یک:

خرید زعفران نگین

برای خرید زعفران نگین به چه نکاتی باید توجه کنیم؟ از کجا بفهمیم زعفرانی که خریده ایم زعفران نگین درجه یک است؟ شما باید با انواع زعفران نگین و ویژگی های آن آشنا باشید تا بتوانید هنگام خرید زعفران؛ آن را از سایر انواع زعفران تشخیص دهید. مشخصات زعفران نگین درجه یک عبارت است از:

  •  تمام قرمز است
  •  فاقد سفیدی است
  • کلاله ها صاف و بدون خوردگی خشک شده‌اند
  • طول کلاله ها و ضخامت آن نسبت به سایر انواع زعفران بلندتر و ضخیم تر است
  •  قدرت رنگی زعفران بالا است

خرید زعفران در کرج:

برای خرید زعفران در کرج می‌توانید از شرکتهای فروش زعفران در کرج اقدام به خرید زعفران نمایید.ما پیشنهاد می دهیم از شرکت ما که تولید کننده زعفران در خراسان جنوبی است اقدام به خرید ثبت نام نمایید.

برای این کار نیاز به صرف زمان و هزینه برای رفت و آمد و جستجو برای پیدا کردن مرکز فروش زعفران در کرج ندارید. از طرفی چون مراکز فروش زعفران در کرج؛ زعفران مورد نیازشان را از تولید کنندگان زعفران در خراسان و یا سایر مراکز فروش زعفران تامین می‌کنند واسطه محسوب می شوند.

وجود واسطه های خرید و فروش زعفران علاوه بر اینکه قیمت زعفران را بالا می‌برد باعث افت کیفیت زعفران نیز خواهد شد چراکه هر چقدر تعداد واسطه ها بیشتر باشد احتمال خرد و شکسته شدن زعفران در طی این چرخه بیشتر خواهد بود.

خرید زعفران مرغوب:

خرید زعفران مرغوب

اگر قصد خرید زعفران مرغوب و درجه یک در مقادیر کیلویی را دارید می توانید زعفران را از ما خریداری کنید.

برای اطمینان خاطر شما آنالیز مربوط به زعفران نیز ارائه خواهد شد. این آنالیز نشان‌دهنده آزمایشات انجام شده روی زعفران است که نشان میدهد زعفران اصل بوده و کیفیت آن را مشخص می کند.

زعفران سحرخیز دیجی کالا:

قبلاً هم توضیح دادیم که زعفران با برندهای مختلف مانند گلیران، بهرامن، سحرخیز، نوین زعفران و… بصورت بسته بندی شده در مراکز فروش زعفران عرضه می‌شود. دیجی کالا عرضه کننده زعفران می باشد.

زعفران سحرخیز دیجی کالا با بسته بندی های متفاوت و قیمت های مختلف از جمله محصولات عرضه شده در این شرکت می باشد.

قیمت زعفران اصفهان:

اصفهان از جمله شهرهایی است که به علت جاذبه‌های توریستی که دارد گردشگران داخلی و خارجی زیادی هرساله به خود جذب می کند.

در هتل ها و رستوران های اصفهان از زعفران به عنوان طعم دهنده به انواع غذاهای سنتی استفاده می شود. همچنین بسیاری از گردشگران زعفران را به عنوان سوغات از کشور ایران خریداری می کنند. تنوع در بسته بندی زعفران و درجه کیفیت آن سبب شده قیمت زعفران در اصفهان رنج قیمت های متفاوتی داشته باشد.

مزیت های فروش عمده زعفران فله:

خرید عمده زعفران فله برای افرادی که میخواهند سود بیشتری کسب کنند، توصیه می شود. بسیاری از افرادی که در حوزه زعفران فعالیت می‌کنند، ترجیح می دهند زعفران را در مقادیر عمده و کیلویی خریداری کنند.

از طرفی چون بسته بندی زعفران هزینه‌بر است خرید زعفران فله مقرون به صرفه تر خواهد بود. در واقع فروشندگان زعفران که مصرف زعفران در حوزه کاریشان زیاد است، با خرید عمده زعفران فله، سود بیشتری به دست می آورند. آنها از این طریق زعفران را با قیمت ارزانتر خریداری کرده و با سود بیشتری به فروش می رسانند.

یکی دیگر از مزیت های فروش عمده زعفران فله در شرکت ما کیفیت بالای زعفران است. ما چون بدون واسطه فعالیت می‌کنیم کیفیت اولیه زعفران حفظ شده  و از عطر و بوی بی نظیر و قدرت رنگی بالا برخوردار است.

خرید عمده زعفران قائن مشهد

خرید عمده زعفران قائن مشهد:

خوشبختانه امروزه راه های زیادی برای خریداران زعفران وجود دارد که می‌توانند بدون دغدغه بعد مسافت و مکان انواع زعفران مورد نیاز خود را خریداری کنند.

خرید اینترنتی زعفران بدون محدودیت زمانی و مکانی این امکان را فراهم آورده است. شما همچنین می توانید از طریق تماس تلفنی و یا حضوری زعفران فله را در مقادیر کیلویی خریداری کنید.

شما می توانید قبل از خرید عمده زعفران، نمونه چند گرمی از زعفران مورد نظر خود را درخواست کنید. پس از دریافت نمونه و رضایت از محصول زعفران فله را در مقادیر عمده خریداری کنید.

خرید عمده زعفران قائن مشهد را با ما تجربه کنید مطمئن باشید مشتری همیشگی ما را خواهید شد و از کیفیت زعفران راضی خواهید بود.

لیست قیمت روز زعفران فروشگاه قائن

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.

نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی53 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران نگین ممتاز52 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی46 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران پوشال46 میلیون و 400 هزار تومان
آقای نامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آقای نامی

آقای نامی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید.

پیام در واتساپ