قیمت روز زعفران فله امسالی

آنچه در این مقاله میخوانید ...

قیمت روز زعفران سال 1402:قیمت زعفران سرایان:قیمت لحظه ای زعفران 1402:قیمت زعفران کیلویی در مشهد:قیمت زعفران قاینات چنده؟قیمت گل زعفران امسال:قیمت زعفران امسالی در بورس:قیمت هر گرم زعفران خشک چنده؟قیمت زعفران تربت حیدریه بصورت فله:هنگام خرید زعفران فله ای به چه نکاتی باید توجه کنیم؟مزایای خرید زعفران فله از شرکت ما:
قیمت روز زعفران فله امسالی

قیمت روز زعفران فله امسالی چقدر است؟ آیا قصد خرید زعفران به صورت فله ای و کیلویی را دارید؟ از کجا می توان زعفران اصل و 100% خالص را با قیمت مناسب خریداری کرد؟

قیمت لحظه ای‌ زعفران در مشهد

قیمت روز زعفران سال 1402:

در اینجا قصد داریم عواملی که در تعیین قیمت روز زعفران موثرند را بیان کنیم.

 • نوع زعفران و درجه کیفیت آن
 • نوسان ارز در ایران
 • نوع بسته بندی زعفران
 • شرکتهای عرضه کننده زعفران
 • ارائه گواهی نامه های بهداشت و سلامت توسط شرکت عرضه کننده
 • خرید و فروش شرایطی (خرید نقدی، مدت دار)

میزان برداشت گل زعفران از مزارع یا در واقع همان میزان تولید گل زعفران در سال جاری یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت زعفران در سال ۱۴۰2 می‌باشد.

در بازه زمانی کنونی با افزایش تقاضای خرید زعفران در بازار داخل و کاهشت برداشت گل زعفران با افزایش قیمت زعفران روبه رو هستیم.

قیمت زعفران سرایان:

شاید برای شما هم سوال شده باشد که همه زعفران ها شبیه هم هستند پس چرا میگویند زعفران با همدیگر فرق دارد؟!

درست است که زعفران در همه مناطق کاشت میشود و از نظر اکثر مردم؛ همگی قرمز رنگ بوده و هیچ فرقی با هم ندارند اما کیفیت زعفران زمانی مشخص میشود که شما از آن استفاده می کنید.

سرایان یکی از شهرستانهای خراسان جنوبی بوده که زعفران مرغوب با عطر و طعم بی نظیر از مزارع آن تولید می‌شود. با توجه به نوسانات قیمت زعفران نمی‌توان قیمت ثابتی برای زعفران سرایان پیش‌بینی کرد.

اما فروشگاه ما برای کسانی که قصد خرید زعفران مثقالی و گرمی را دارند قیمت یکسانی تعیین نموده است که به صورت بسته بندی شده به فروش می رسد. برای اطلاع از قیمت زعفران سرایان بصورت فله می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت لحظه ای زعفران 1402:

قیمت لحظه ای زعفران امسالی

بازار زعفران در سال 1402 متفاوت از سال‌های قبل بوده است. در 6 ماهه نخست سال علیرغم فاصله گرفتن از زمان برداشت زعفران و کمبود عرضه، تغییر چندانی در قیمت زعفران به وجود نیامد.

طبق روال سالهای گذشته با فاصله گرفتن از فصل برداشت و کمبود عرضه، قیمت زعفران روبه افزایش می یافت. اما در شش ماهه نخست سال 1402 قیمت زعفران تقریباً ثابت بود.

در فصل برداشت زعفران علیرغم پیش بینی های انجام شده برای کاهش قیمت زعفران، برعکس شاهد افزایش قیمت زعفران در آن بازه بودیم. از دلایل  افزایش قیمت زعفران فله در آبان ماه 1402 میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • افزایش تقاضای خرید زعفران در بازار داخل
 • افزایش تقاضای خرید در بازار خارج
 • کاهش برداشت زعفران نسبت به سال قبل
 • کاهش عرضه زعفران امسالی

با اتمام تعطیلات کریسمس در کشورهای اروپایی و افزایش تقاضای خرید و صادرات زعفران به خارج از کشور؛ پیش بینی صعودی بودن روند افزایش قیمت زعفران وجود دارد.

قیمت زعفران کیلویی در مشهد:

قیمت زعفران کیلویی در شرکت ما به صورت روزانه تغییرات چندانی ندارد. ما تولید کننده زعفران و صادر کننده زعفران هستیم و کارشناسان کنترل بازار در شرکت ما تلاش می کنند قیمت ها را با کمترین نوسان تقدیم مشتریان نمایند.

بر حسب اینکه شما زعفران را به صورت فله یا بسته بندی شده بخواهید؛ قیمت هر کیلو زعفران متفاوت خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت زعفران کیلویی در مشهد می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت زعفران قاینات چنده؟

قیمت زعفران قاینات

شاید برای شما هم سوال باشد که چرا قیمت زعفران قاینات در شهرهای مختلف متفاوت است و الان قیمت زعفران قاینات چنده؟

در واقع فروشندگان زعفران در شهرهای مختلف اکثرشان تولید کننده زعفران نیستند و زعفران مورد نیاز خود را از شهرستان قاینات و سایر شهرهای تولید کننده زعفران خریداری می کنند. حمل و نقل زعفران، بسته بندی زعفران و وجود واسطه های خرید و فروش باعث‌میشود قیمت زعفران برای مصرف کننده نهایی نسبت به قیمت تولید زعفران بسیار بالاتر باشد.

بنابراین اگر می خواهید زعفران را با قیمت مناسب خریداری کنید پیشنهاد ما به شما خرید زعفران از کشاورز یا تولیدکننده است.

شرکت ما تولید کننده زعفران در منطقه قاینات خراسان جنوبی می باشد و مفتخر است انواع زعفران را در مقادیر عمده به صورت فله و بسته بندی شده به سراسر کشور ارسال کند

قیمت گل زعفران امسال:

قیمت گل زعفران

همه انواع زعفران از گل زعفران به دست می آید. قیمت گل زعفران در فصل برداشت زعفران یعنی آبان ماه هر سال تعیین می شود. آنچه که روی قیمت گل زعفران تاثیر گذار است میزان تولید گل زعفران در مزارع خواهد بود.

به عنوان مثال خشکسالی ها یا بارندگی ها بر میزان برداشت گل زعفران از مزارع تأثیر گذاشته و با کم یا زیاد شدن میزان عرضه گل زعفران به بازار؛ قیمت آن هم نوسان خواهد داشت. با افزایش عرضه گل زعفران به بازار، قیمت آن روند نزولی خواهد داشت.

اگر قصد خرید گل زعفران را دارید باید توجه داشته باشید که عمر گل زعفران کم است و باید بلافاصله کلاله های قرمز رنگ از سایر اعضای گل جدا شوند.

هر چقدر گل زعفرانی که می خرید مرغوب تر و سالم تر باشد قطعاً کلاله های قرمز رنگی که از آن به دست می آیند نیز کیفیت بالاتری داشته و در نتیجه زعفران مرغوب تری به دست خواهد آمد.

قیمت زعفران امسالی در بورس:

قیمت زعفران در بورس

در بازار بورس قیمت گذاری زعفران شفاف بوده و حتی نوسانی داشته باشد در جهت حفظ منافع فروشندگان و خریداران است.

قوانین و ضوابط بازار بورس به گونه‌ای است که انجام معاملات تضمین شده و قابل اعتماد باشد.

در بازار بورس با توجه به تعهداتی که بین فروشنده و خریدار انجام می‌شود می‌توان مبلغ معامله را با فرصت بیشتری پرداخت کرد. خرید و فروش زعفران نگین و پوشال در دسته‌بندی‌های محصولات بورس قرار گرفته‌اند.

ملاک‌ها و استانداردهایی برای ارزیابی کیفیت زعفران عرضه شده وجود دارد که شامل میزان خامه زعفران، میزان رطوبت محصول در حین تحویل، ویژگی‌های ظاهری محصول، داشتن حداقل پیکرسین ۸۵ و سافرانال در بازی ۲۰ الی ۵۰ صفر بودن، میزان گرده محصول.

در بازار بورس زعفران با برندهای مختلف عرضه می شود بسته به اینکه چه نوع زعفرانی و با چه برندی عرضه شود قیمت زعفران در بورس متفاوت می باشد.

به عنوان مثال قیمت زعفران امسالی نگین در بورس امروز از 56 میلیون تا 65 میلیون تومان بوده است.

قیمت هر گرم زعفران خشک چنده؟

زعفران از کلاله های قرمز رنگ گل زعفران به دست می آید. بعد از اینکه گلبرگهای بنفش رنگ از کلاله های قرمز رنگ جدا شدند باید کلاله ها که مرطوب و تازه هستند در شرایط مناسب خشک شوند.

نحوه خشک کردن زعفران روی کیفیت آن تاثیر گذار است. نحوه خشک کردن ممکن است روی رنگ زعفران و حتی طعم آن تاثیر بگذارد. اگر درجه حرارتی که برای خشک کردن زعفران استفاده می شود مناسب نباشد ممکن است کلاله ها به صورت فر خورده خشک شوند و از نظر ظاهری زیبایی چندانی نداشته باشند.

خوش رنگ بودن زعفران و صاف بودن کلاله های قرمز رنگ روی قیمت هر گرم زعفران خشک موثر است.

قیمت هر گرم زعفران خشک

قیمت زعفران تربت حیدریه بصورت فله:

شهرستان تربت حیدریه در 160 کیلومتری مشهد واقع است و بیشترین مقدار تولید زعفران در ایران را دارد. از مجموع ۷۰ هزار هکتار زمین زعفران در خراسان رضوی ۸ هکتار آن متعلق به تربت حیدریه است.

بر اساس آمار میزان تولید زعفران در سالهای گذشته در تربت حیدریه به بالای 40 تن هم رسیده است. به همین دلیل قیمت روز زعفران تربت حیدریه همیشه از اهمیت بالایی در بازار زعفران برخوردار بوده است. یادآوری می کنیم قیمت زعفران فله ای بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت به روز زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

زعفران فله ای در برخی از حوزه‌ها مصرف زیادی دارد. شیرینی پزی ها، هتل ها و رستوران ها برای تهیه انواع دسر و شیرینی و غذا از زعفران استفاده می کنند. صاحبان این کسب و کارها ترجیح می‌دهند زعفران به صورت فله را خریداری کنند.

قیمت زعفران تربت حیدریه بصورت فله ارزان تر از قیمت زعفران بسته بندی شده است. زعفران بسته بندی شده به لحاظ کیفیت ظاهری برای فروش در فروشگاه ها و صادرات بسیار مناسب می باشد.

شما می توانید تصاویر انواع بسته بندی زعفران سرگل و نگین را در سایت مشاهده کنید. کسانی که زعفران را برای مصرف در حوزه کاریشان استفاده می‌کنند و قصد فروش زعفران را ندارند زعفران فله ای خریداری می کنند.

خرید زعفران فله ای

هنگام خرید زعفران فله ای به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

انواع زعفران پوشال، سرگل و نگین را میتوان به صورت فله خریداری کرد. بنابراین موقع خرید زعفران فله سرگل یا زعفران فله نگین، باید ویژگی‌های هر زعفران را مد نظر داشته باشیم.

بسیاری از خریداران زعفران موقع خرید دغدغه دارند که آیا زعفران اصل است؟ آیا زعفران فله ای که خریده اند، کیفیت خوبی دارد؟ هنگام خرید زعفران فله ای به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

قبل از خرید زعفران فله شما باید با ویژگی های انواع زعفران آشنا باشید. اگر انواع زعفران و تفاوت بین آنها را بشناسید، مطمئن تر می توانید اقدام به خرید زعفران فله نمایید. برای این منظور می توانید به مطالب ارائه شده در سایت فروشگاه زعفران ممتاز قائنات مراجعه کنید.

مزایای خرید زعفران فله از شرکت ما:

در شرکت ما تمامی انواع زعفران از زعفران قائنات اصل و امسالی تهیه می شود. کیفیت تمام محصولات با ضمانت آزمایشگاهی بوده و تقدیم مشتریان می گردد.

برای هموطنانی که امکان خرید حضوری را ندارند ثبت سفارش خرید به صورت ۲۴ ساعته از طریق سایت و سایر شبکه های اجتماعی امکان پذیر شده است. از دیگر مزایای خرید زعفران فله از شرکت ما می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استفاده از زعفران امسالی
 • استفاده از زعفران خالص و 100% اصل قائنات
 • خرید مستقیم زعفران از تولیدکننده
 • قدرت رنگ دهی بالا
 • عطر و بوی زیاد
 • یکدست بودن محصول
 • تضمین کیفیت و اصالت محصولات
 • امکان ثبت سفارش 24 ساعته بصورت آنلاین

قیمت زعفران فله ای به روز در سایت ارائه شده است. آگاهی از قیمت زعفران به شما کمک می‌کند با اطمینان بیشتر اقدام به خرید کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نامی
شماره تلفن زعفران قائن شماره موبایل: 09153363948
واتس آپ زعفران قائن واتس آپ: 09153363948
کانال تلگرام زعفران قائن تلگرام: ورود به کانال تلگرام

لیست قیمت روز زعفران فروشگاه قائن

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.

نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی68 میلیون تومان
زعفران نگین ممتاز65 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
آقای نامی

آقای نامی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید.

پیام در واتساپ