گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زعفران فله ای به روز

آنچه در این مقاله میخوانید ...

قیمت روز زعفران 1401:قیمت روز زعفران سرایان:قیمت لحظه ای زعفران 1401:قیمت زعفران کیلویی در مشهد:قیمت زعفران قاینات چنده؟قیمت گل زعفران امسال:قیمت روز زعفران در بورس:قیمت هر گرم زعفران خشک:قیمت روز زعفران تربت حیدریه:هنگام خرید زعفران فله ای به چه نکاتی باید توجه کنیم؟ویژگی‌های زعفران فله ای عرضه شده در فروشگاه زعفران ممتاز قائنات:
قیمت زعفران فله ای به روز

قیمت زعفران فله ای به روز چقدر است؟ آیا قصد خرید زعفران به صورت فله ای و کیلویی را دارید؟ از کجا می توان زعفران اصل و ۱۰۰% خالص را با قیمت مناسب خریداری کرد؟

قیمت لحظه ای‌ زعفران در مشهد قیمت لحظه ای زعفران نگین قیمت یک مثقال زعفران قائنات

قیمت روز زعفران ۱۴۰۱:

در اینجا قصد داریم عواملی که در تعیین قیمت روز زعفران موثرند را بیان کنیم.

 • نوع زعفران و درجه کیفیت آن
 • نوسان ارز در ایران
 • نوع بسته بندی زعفران
 • شرکتهای عرضه کننده زعفران
 • ارائه گواهی نامه های بهداشت و سلامت توسط شرکت عرضه کننده
 • خرید و فروش شرایطی (خرید نقدی، مدت دار)

قیمت روز زعفران سرایان:

شاید برای شما هم سوال شده باشد که همه زعفران ها شبیه هم هستند پس چرا میگویند زعفران با همدیگر فرق دارد؟!

درست است که زعفران در همه مناطق کاشت میشود و از نظر اکثر مردم؛ همگی قرمز رنگ بوده و هیچ فرقی با هم ندارند اما کیفیت زعفران زمانی مشخص میشود که شما از آن استفاده می کنید.

سرایان یکی از شهرستانهای خراسان جنوبی بوده که زعفران مرغوب با عطر و طعم بی نظیر از مزارع آن تولید می‌شود. با توجه به نوسانات قیمت زعفران نمی‌توان قیمت ثابتی برای زعفران سرایان پیش‌بینی کرد.

اما فروشگاه ما برای کسانی که قصد خرید زعفران مثقالی و گرمی را دارند قیمت یکسانی تعیین نموده است که به صورت بسته بندی شده به فروش می رسد. برای اطلاع از قیمت روز زعفران می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت لحظه ای زعفران ۱۴۰۱:

قیمت لحظه ای زعفران 99

در سال ۹۹ مدتی است که قیمت زعفران بدون تغییر مانده است. شیوع ویروس کرونا و تعطیلی بازار صادرات از جمله بازار چین که شاهد گسترش بیشتر کرونا در این کشور بوده ایم باعث ثابت ماندن قیمت زعفران شده است.

با کاهش شیوع ویروس کرونا و شروع به کار بازارهای داخلی و خارجی پیش بینی می شود قیمت لحظه ای زعفران افزایش پیدا کند.

قیمت زعفران کیلویی در مشهد:

قیمت زعفران کیلویی در شرکت ما به صورت روزانه تغییرات چندانی ندارد. ما تولید کننده زعفران و صادر کننده زعفران هستیم و کارشناسان کنترل بازار در شرکت ما تلاش می کنند قیمت ها را با کمترین نوسان تقدیم مشتریان نمایند.

بر حسب اینکه شما زعفران را به صورت فله یا بسته بندی شده بخواهید؛ قیمت هر کیلو زعفران متفاوت خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت زعفران قاینات چنده؟

قیمت زعفران قاینات

شاید برای شما هم سوال باشد که چرا قیمت زعفران قاینات در شهرهای مختلف متفاوت است.

در واقع فروشندگان زعفران در شهرهای مختلف اکثرشان تولید کننده زعفران نیستند و زعفران مورد نیاز خود را از شهرستان قاینات و سایر شهرهای تولید کننده زعفران خریداری میکنند. حمل و نقل زعفران، بسته بندی زعفران و وجود واسطه های خرید و فروش باعث‌میشود قیمت زعفران برای مصرف کننده نهایی نسبت به قیمت تولید زعفران بسیار بالاتر باشد.

بنابراین اگر می خواهید زعفران را با قیمت مناسب خریداری کنید پیشنهاد ما به شما خرید زعفران از کشاورز یا تولیدکننده است.

شرکت ما تولید کننده زعفران در منطقه قاینات خراسان جنوبی می باشد و مفتخر است انواع زعفران را در مقادیر عمده به صورت فله و بسته بندی شده به سراسر کشور ارسال کند

قیمت گل زعفران امسال:

قیمت گل زعفران امسال

همه انواع زعفران از گل زعفران به دست می آید. قیمت گل زعفران در فصل برداشت زعفران یعنی آبان ماه تعیین می شود. آنچه که روی قیمت گل زعفران تاثیر گذار است میزان تولید گل زعفران در مزارع خواهد بود.

به عنوان مثال خشکسالی ها یا بارندگی ها بر میزان برداشت گل زعفران از مزارع تأثیر گذاشته و با کم یا زیاد شدن میزان عرضه گل زعفران به بازار؛ قیمت آن هم نوسان خواهد داشت. با افزایش عرضه گل زعفران به بازار، قیمت آن روند نزولی خواهد داشت.

اگر قصد خرید گل زعفران را دارید باید توجه داشته باشید که عمر گل زعفران کم است و باید بلافاصله کلاله های قرمز رنگ از سایر اعضای گل جدا شوند.

هر چقدر گل زعفرانی که می خرید مرغوب تر و سالم تر باشد قطعاً کلاله های قرمز رنگی که از آن به دست می آیند نیز کیفیت بالاتری داشته و در نتیجه زعفران مرغوب تری به دست خواهد آمد.

قیمت روز زعفران در بورس:

قیمت روز زعفران در بورس

قرارداد اختیار معامله زعفران نگین در بورس کالای ایران قراردادهای اختیار خرید و فروش زعفران نگین در سررسید شهریور ماه ۹۹ از روز یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه راه اندازی شد قراردادهای اختیار معامله زعفران نگین در ۳ قیمت اعمال ۷۰ هزار ۸۰ هزار و ۹۰ هزار ریال راه اندازی می شود و در بازار مشتقه بورس کالای ایران قابل معامله خواهد بود.

قیمت هر گرم زعفران خشک:

زعفران از کلاله های قرمز رنگ گل زعفران به دست می آید.بعد از اینکه گلبرگهای بنفش رنگ از کلاله های قرمز رنگ جدا شدند باید کلاله ها که مرطوب و تازه هستند در شرایط مناسب خشک شوند.

نحوه خشک کردن زعفران روی کیفیت آن تاثیر گذار است. نحوه خشک کردن ممکن است روی رنگ زعفران و حتی طعم آن تاثیر بگذارد. اگر درجه حرارتی که برای خشک کردن زعفران استفاده می شود مناسب نباشد ممکن است کلاله ها به صورت فر خورده خشک شوند و از نظر ظاهری زیبایی چندانی نداشته باشند.

خوش رنگ بودن زعفران و صاف بودن کلاله های قرمز رنگ روی قیمت هر گرم زعفران خشک موثر است.

قیمت هر گرم زعفران خشک

قیمت روز زعفران تربت حیدریه:

شهرستان تربت حیدریه در ۱۶۰ کیلومتری مشهد واقع است و بیشترین مقدار تولید زعفران در ایران را دارد. از مجموع ۷۰ هزار هکتار زمین زعفران در خراسان رضوی ۸ هکتار آن متعلق به تربت حیدریه است.

میزان تولید زعفران در سال ۹۸ در تربت حیدریه به بالای ۴۰ تن رسید به همین دلیل قیمت روز زعفران تربت حیدریه همیشه از اهمیت بالایی در بازار زعفران برخوردار بوده است.

قیمت فله ای زعفران چقدر است؟ 

قیمت زعفران فله ای بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت به روز زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

زعفران فله ای در برخی از حوزه‌ها مصرف زیادی دارد. شیرینی پزی ها، هتل ها و رستوران ها برای تهیه انواع دسر و شیرینی و غذا از زعفران استفاده می کنند. صاحبان این کسب و کارها ترجیح می‌دهند زعفران به صورت فله را خریداری کنند.

قیمت زعفران فله ارزان تر از قیمت زعفران بسته بندی شده است. زعفران بسته بندی شده به لحاظ کیفیت ظاهری برای فروش در فروشگاه ها و صادرات بسیار مناسب می باشد.

شما می توانید تصاویر انواع بسته بندی زعفران سرگل و نگین را در سایت مشاهده کنید. کسانی که زعفران را برای مصرف در حوزه کاریشان استفاده می‌کنند و قصد فروش زعفران را ندارند زعفران فله ای خریداری می کنند.

هنگام خرید زعفران فله ای به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

انواع زعفران پوشال، سرگل و نگین را میتوان به صورت فله خریداری کرد. بنابراین موقع خرید زعفران فله سرگل یا زعفران فله نگین، باید ویژگی‌های هر زعفران را مد نظر داشته باشیم. بسیاری از خریداران زعفران موقع خرید دغدغه دارند که آیا زعفران اصل است؟ آیا زعفران فله ای که خریده اند، کیفیت خوبی دارد؟

قبل از خرید زعفران فله شما باید با ویژگی های انواع زعفران آشنا باشید. اگر انواع زعفران و تفاوت بین آنها را بشناسید، مطمئن تر می توانید اقدام به خرید زعفران فله نمایید. برای این منظور می توانید به مطالب ارائه شده در سایت فروشگاه زعفران ممتاز قائنات مراجعه کنید.

ویژگی‌های زعفران فله ای عرضه شده در فروشگاه زعفران ممتاز قائنات:

 • استفاده از زعفران امسالی
 • استفاده از زعفران خالص و ۱۰۰% اصل قائنات
 • وجود کمترین میزان خامه یا سفیدی در محصول
 • قدرت رنگ دهی بالا
 • عطر و بوی زیاد
 • یکدست بودن محصول

قیمت زعفران فله ای به روز در سایت ارائه شده است. آگاهی از قیمت زعفران به شما کمک می‌کند با اطمینان بیشتر اقدام به خرید کنید.

گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خانم حقگویان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.