گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت هر مثقال زعفران به روز

آنچه در این مقاله میخوانید ...

خرید زعفران ارگانیک:خرید زعفران از کشاورز خراسانی:نمایندگی پخش زعفران:فروش زعفران در تهران:فروش زعفران اینترنتی:قیمت یک مثقال زعفران در سال 1401:قیمت زعفران امروز:
قیمت هر مثقال زعفران به روز

قیمت هر مثقال زعفران به روز چند است؟ قیمت زعفران مثقالی و گرمی چگونه تعیین می شود؟ بهترین زعفران در بازار کدام است و از کجا تهیه کنیم؟

خرید زعفران ارگانیک:

خرید زعفران ارگانیک

 كشاورزي ارگانيك يعني استفاده از اطلاعات سنتی و علمی براي كاهش استفاده از سموم و مواد شيميايي در توليد محصولات. در اين نوع از كشاورزي از کودهای شیمیایی، آفت کش ها، داروهای دامپزشکی، مواد نگهدارنده، مواد افزودنی و از تابش اشعه ها استفاده نمی شود.

منظور از زعفران ارگانیک زعفرانی است که در طی مراحل کاشت و برداشت زعفران از هیچ ماده شیمیایی و آفت کشی استفاده نشده است به همین دلیل زعفران ارگانیک جایگاه ویژه‌ای داشته و در خارج از کشور نیز طرفداران بسیاری دارد.

معمولاً در کشور ایران از شیوه های سنتی برای کشاورزی استفاده می شود. استفاده از کودهای شیمیایی در طی مراحل پرورش زعفران انکار ناپذیر است.

خرید زعفران از کشاورز خراسانی:

خرید زعفران از کشاورز

 بازار خرید و فروش زعفران امروزه گستردگی زیادی دارد و شرکت های فروش زعفران در شهرهای کوچک و بزرگ سراسر ایران دیده می‌شود که زعفران را به صورت فله یا بسته بندی شده عرضه می کنند.

تنوع کیفیت ها، تنوع در بسته بندی و تفاوت در قیمت فروش زعفران باعث می شود هنگام خرید زعفران؛ تصمیم گیری برای انتخاب سخت تر شود. تقلب در زعفران نیز نگرانی خریداران زعفران را در هنگام خرید زعفران بیشتر می کند.

همه این عوامل سبب شده تا افراد ترجیح دهند زعفران را بدون واسطه از تولید کننده خریداری کنند. خرید زعفران از کشاورز تضمین کننده کیفیت زعفران و اصل بودن آن خواهد بود.

نمایندگی پخش زعفران:

نمایندگی پخش زعفران

زعفران محصولی گرانبها است و از طرفی در همه مناطق ایران کاشت نمی شود چرا که نیاز به شرایط آب و هوایی و اقلیمی خاصی دارد.

سود حاصل از فروش زعفران و مصرف بالای زعفران در ایران سبب شده بسیاری از افراد به عنوان شغل دوم به فروش زعفران روی آورند. شرکت های فروش زعفران و نمایندگی پخش زعفران در سراسر استان وجود دارد.

نمایندگی‌های فروش زعفران؛ زعفران مورد نیاز خود را از استان های تولید کننده زعفران به ویژه استان خراسان جنوبی و رضوی تامین می‌کنند و سپس زعفران را با بسته بندی های متفاوت به بازار عرضه می کنند.

فروش زعفران در تهران:

فروش زعفران در تهران

نمایندگی فروش زعفران و شرکتهای فروش زعفران در تهران بسیارند. فروشگاه ما یکی از تولید کنندگان زعفران در استان خراسان جنوبی، منطقه قائنات می باشد.

برای اینکه زعفران را با کیفیت اولیه به دست مصرف کنندگان برسانیم خودمان بدون واسطه؛ مستقیماً زعفران را به سراسر شهرهای ایران از جمله تهران ارسال می کنیم.

برخی از واسطه ها از نام زعفران قائنات سوء استفاده کرده و انواع زعفران بی کیفیت را با این نام به بازار عرضه می‌کنند. برخی نیز ناخالصی به زعفران اضافه کرده و با تقلب در زعفران سعی دارند از فروش زعفران سود بیشتری ببرند.

به همین جهت برای اینکه دست واسطه های خرید و فروش زعفران کوتاه شود تلاش کردیم تا زعفران را پس از برداشت، با کیفیت بالا بدون هیچ واسطه ای به سراسر شهرهای ایران ارسال کنیم.

فروش زعفران اینترنتی:

فروش زعفران اینترنتی

کیفیت بالای زعفران قائنات سبب شده بسیاری از ایرانیان طرفدار خرید زعفران قائنات باشند.

از آنجا که امکان سفر به استان خراسان برای همه هموطنان وجود ندارد ما این امکان را فراهم کرده ایم تا از طریق خرید اینترنتی زعفران در هر جای ایران که باشید بتوانید از عطر و طعم واقعی زعفران قائنات لذت ببرید.

فروش اینترنتی زعفران تضمینی بوده و تا ۷ روز پس از ارسال زعفران شما می توانید چنانچه از کیفیت محصول ناراضی بودید آن را به ما برگشت داده و هزینه خود را دریافت کنید.

پس از ثبت سفارش خرید اینترنتی زعفران؛ فاکتور فروش زعفران و کد پیگیری مرسوله نیز از طریق پست جمهوری اسلامی برای شما ارسال خواهد شد تا بتوانید لحظه به لحظه از موقعیت مکانی سفارش خود مطلع شوید.

قیمت یک مثقال زعفران در سال ۱۴۰۱:

قیمت یک مثقال زعفران در سال ۹۸

قیمت زعفران در سال ۱۴۰۱ افت و خیزهای زیادی داشته است. معمولا در ابتدای سال قیمت زعفران افزایشی است در حالی که در شش ماهه دوم سال روند نزولی دارد.

تغییرات قیمت زعفران دلایل زیادی دارد که از آن جمله می توان به میزان صادرات زعفران به خارج از کشور، قوانین بانک مرکزی برای بازگشت ارز حاصل از صادرات، تعرفه های گمرکی صادرات زعفران، نوسانات نرخ ارز، میزان عرضه و تقاضای زعفران به بازار و… اشاره کرد.

پیش بینی قیمت زعفران در سال ۱۴۰۲ بستگی به میزان تولید زعفران در سال ۱۴۰۱ و تاثیر آن بر صادرات زعفران دارد. نوسانات دلار و شرایط خرید و فروش زعفران در بازارهای خارج نیز روی قیمت زعفران در سال جدید تاثیر گذار می باشد.

قیمت زعفران امروز:

قیمت زعفران امروز

قیمت زعفران در آبان ماه هر سال به دلیل افزایش عرضه زعفران به بازار نسبت به تابستان همان سال کاهش چشمگیری دارد.

به دلیل اینکه آبان ماه فصل برداشت زعفران در استان های خراسان جنوبی و رضوی می‌باشد؛ تولید زعفران و عرضه آن به بازار سبب شده قیمت زعفران افت داشته باشد.

پیش بینی قیمت زعفران در ماه های آتی بستگی به میزان تقاضای خرید زعفران و تولید و برداست زعران در سال ۱۴۰۱خواهد داشت.

قیمت امروز زعفران بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت به روز زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خانم حقگویان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.