قیمت زعفران یک گرمی ممتاز قائنات

آنچه در این مقاله میخوانید ...

بازار فروش زعفران:ویژگیهای زعفران ممتاز قائنات:خرید زعفران گرمی در مشهد:قیمت گرمی زعفران در مشهد:قیمت زعفران گرمی قائنات:قیمت زعفران گرمی چنده؟خرید زعفران صادراتی بسته بندی شده:
قیمت زعفران یک گرمی ممتاز قائنات

قیمت زعفران یک گرمی ممتاز قائنات چقدر است؟ قیمت یک مثقال زعفران  در سال آینده چقدر است؟ علت تفاوت قیمت فروش زعفران در بازار چیست؟

مرکز فروش زعفران

بازار فروش زعفران:

بازار فروش زعفران بسیار گسترده تر از قبل شده است به طوری که شرکت های فروش زعفران در شهرهای کوچک و بزرگ وجود دارند که زعفران را با نام های مختلف در بازار عرضه می کند.

از آنجا که زعفران محصولی ارزشمند و گرانبها است متاسفانه بسیاری از افراد سودجو وارد بازار زعفران‌ شده اند و با شیوه های مختلف سعی دارند از فروش زعفران سود بیشتری ببرند.

فروش زعفران تقلبی، مخلوط کردن انواع بی کیفیت زعفران با همدیگر و عرضه آن با بسته بندی های جدید به بازار، فروش رنگ غذا و اسانس های شیمیایی به جای پودر زعفران در بازار با قیمت بسیار ارزان از جمله این راه ها می باشد.

بنابراین اگر قصد خرید زعفران را دارید باید بسیار مراقب باشید تا در تله افراد سودجو نیفتید.

ویژگیهای زعفران ممتاز قائنات:

نام زعفران ممتاز قائنات آشنا برای همه ایرانیان است. شهرت منطقه قائنات خراسان جنوبی سبب شده اکثر مراکز فروش زعفران از این نام برای محصولات خود استفاده کنند.

زعفران قائنات اشاره به زعفرانی دارد که از منطقه قائنات برداشت شده است اما خود می تواند شامل زعفران نگین، زعفران پوشال، زعفران دخترپیچ و زعفران سرگل باشد. چراکه همه انواع زعفران از گل زعفران به دست می‌آید حال بسته به اینکه از منطقه کدام شهر برداشت شود ممکن است نام آن منطقه را به خود بگیرد.

بنابراین اسامی زعفران نگین قائنات، زعفران ممتاز قائنات و زعفران سرگل قائنات اشاره به نوع زعفران برداشت شده از منطقه قائنات دارد.

نکته دیگر اینکه زعفران قائنات توسط شرکت های مختلف به بازار عرضه می شود بنابراین ممکن است بعد از اینکه کشاورز محصول خود را به شرکت می دهد با نام آن شرکت در بازار عرضه شود مانند زعفران سحرخیز یا زعفران بهرامن و امثال اینها.

خرید زعفران گرمی در مشهد:

خرید زعفران در مشهد

شهر مشهد به علت اینکه قطب مذهبی کشور محسوب می شود و همچنین به عنوان مرکز استان خراسان رضوی که یکی از بزرگترین استانهای تولید کننده زعفران است از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

بازار زعفران مشهد یکی از بزرگترین مراکز فروش عمده زعفران در کشور محسوب می شود. بسیاری از زائران و گردشگران هنگام سفر به مشهد اقدام به خرید زعفران به عنوان سوغاتی می نمایند.

بسیاری از صادرکنندگان زعفران نیز که قصد خرید کیلویی زعفران را دارند، زعفران را در مقادیر عمده از این بازار تهیه می کنند. شرکت های فروش زعفران در مشهد با نام های مختلف مانند زعفران سحرخیز، زعفران بهرامن و… درجه کیفیت های مختلف زعفران را در بسته بندی هایی گرمی و مثقالی به بازار عرضه می کنند.

اگر قصد خرید زعفران گرمی در مشهد به صورت تضمین شده را دارید می توانید از شرکت ما که تولید کننده زعفران نیز می باشد اقدام نمایید. برای اطلاع از قیمت روز زعفران قائنات در مشهد می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت گرمی زعفران در مشهد:

قیمت زعفران در مشهد

بازار زعفران مشهد یکی از بزرگترین مراکز خرید و فروش زعفران در کشور است به طوری که  به عنوان بازار بورس زعفران نیز محسوب می‌شود. اگر سری به این بازار زده باشید می بینید که قیمت فروش زعفران در شرکت های مختلف متفاوت است.

نوع و درجه کیفیت زعفرانی که شرکت‌ها عرضه می کنند با همدیگر متفاوت است به علاوه نوع بسته بندی زعفران و هزینه هایی که برخی از شرکت ها بابت آزمایشات مربوط به زعفران انجام می دهند روی قیمت فروش زعفران موثر است به همین دلیل است که شما در بازار می بینید قیمت زعفران بهرامن با قیمت زعفران سحرخیز متفاوت است.

آنچه در خرید زعفران مهم است نوع و درجه کیفیت زعفران است در ادامه در این باره بیشتر توضیح می‌دهید.

قیمت گرمی زعفران در مشهد بسته به اینکه چه زعفرانی را با چه بسته بندی و از چه برندی خریداری کنید ممکن است متفاوت باشد. اگر می خواهید زعفران اصل را با کیفیت تضمینی و قیمت مناسب خریداری کنید با ما تماس بگیرید.

قیمت زعفران گرمی قائنات:

قیمت زعفران یک گرمی قائنات

برخی از افراد می‌پرسند قیمت زعفران گرمی قائنات چقدر است؟ قیمت زعفران مشهد گرمی چقدر است؟

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم نام هایی مانند زعفران بهرامن، زعفران سحرخیز، زعفران قائنات، زعفران مشهد، زعفران قائن مشهد و… فقط اشاره به محل تولید زعفران یا نام شرکت توزیع کننده زعفران دارد و هیچ ارتباطی با نوع و درجه کیفیت زعفران ندارد.

عامل اصلی تعیین کننده قیمت زعفران، نوع زعفران و درجه کیفیت آن می باشد. زعفران به چهار دسته اصلی زعفران نگین، زعفران سرگل، زعفران پوشال و زعفران دسته تقسیم بندی می شود. اساس این تقسیم بندی درصد سفیدی به کلاله قرمز رنگ زعفران می باشد. هر چقدر میزان سفیدی کمتر باشد قدرت رنگی زعفران و در نتیجه کیفیت آن بالاتر خواهد بود.

بنابراین نمودار قیمت زعفران از ارزان به گران عبارت است از: زعفران دسته، زعفران پوشال، زعفران سرگل و زعفران نگین.

بنابراین برای تعیین قیمت زعفران؛ نوع و درجه کیفیت آن را باید مشخص کنید. از آنجا که زعفران قائنات از مرغوب ترین انواع زعفران است و رتبه نخست کیفیت را در ایران دارد؛ زعفران قائنات طرفداران بسیاری داشته و اکثر افراد خواهان خرید زعفران قائنات هستند.

قیمت زعفران گرمی چنده؟

در بازار داخل قیمت زعفران ثابت نیست و روزانه تغییر می کند. قیمت زعفران بسته به نوع بسته بندی آن متفاوت است به عنوان مثال شاید قیمت یک گرم زعفران بسته بندی شده پاکتی 36 هزار تومان و قیمت یک گرم زعفران با بسته بندی خاتم فلزی 44 هزار تومان باشد.

در پاسخ به اینکه قیمت زعفران گرمی چنده باید گفت به موارد مختلفی بستگی دارد. عوامل تعیین کننده قیمت عبارتند از کیفیت زعفران، نوع زعفران، بسته بندی زعفران و نوع ظرف زعفران، شهر محل خرید زعفران، ارگانیک بودن زعفران. خرید به صورت کلی و عمده با قیمت خرید زعفران یک مثقالی یا یک گرمی نیز کاملا متفاوت است.

قیمت هر گرم زعفران امروز بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت به روز زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

خرید زعفران صادراتی بسته بندی شده:

خرید زعفران بسته بندی

اگر قصد خرید زعفران گرمی و مثقالی در بسته بندی های جدید و متنوع را دارید می توانید انواع زعفران را به صورت بسته بندی شده از ما خریداری کنید. تصاویر انواع زعفران بسته بندی شده به همراه قیمت در صورت تمایل برای شما ارسال خواهد شد.

اگر قصد صادرات زعفران را نیز دارید می توانید انواع زعفران بسته بندی شده مخصوص صادرات را از ما خریداری کنید. زعفران صادراتی باید با بسته بندی های مخصوص صادرات که دارای مجوز ارسال هستند باشد.

مزیت خرید زعفران بسته بندی شده است از شرکت ما این است که صفر تا صد صادرات را نیز برایتان انجام می‌دهیم. بنابراین اگر مجوز های لازم برای صادرات را ندارید می‌توانید زعفران صادراتی را از ما خریداری کنید و تمام مراحل کار را به ما بسپارید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نامی
شماره تلفن زعفران قائن شماره موبایل: 09153363948
واتس آپ زعفران قائن واتس آپ: 09153363948
کانال تلگرام زعفران قائن تلگرام: ورود به کانال تلگرام

لیست قیمت روز زعفران فروشگاه قائن

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.

نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی68 میلیون تومان
زعفران نگین ممتاز65 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
آقای نامی

آقای نامی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید.

پیام در واتساپ