گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زعفران یک گرمی

آنچه در این مقاله میخوانید ...

بازار فروش زعفران:خرید زعفران در مشهد:قیمت زعفران در مشهد:نمودار قیمت زعفران:قیمت زعفران یک گرمی قائنات:قیمت زعفران گرمی چنده؟خرید زعفران بسته بندی صادراتی:
قیمت زعفران یک گرمی

قیمت زعفران یک گرمی قائنات چقدر است؟ قیمت یک مثقال زعفران  در سال آینده چقدر است؟ علت تفاوت قیمت فروش زعفران در بازار چیست؟

بازار فروش زعفران

بازار فروش زعفران:

بازار فروش زعفران بسیار گسترده تر از قبل شده است به طوری که شرکت های فروش زعفران در شهرهای کوچک و بزرگ وجود دارند که زعفران را با نام های مختلف در بازار عرضه می کند.

از آنجا که زعفران محصولی ارزشمند و گرانبها است متاسفانه بسیاری از افراد سودجو وارد بازار زعفران‌ شده اند و با شیوه های مختلف سعی دارند از فروش زعفران سود بیشتری ببرند.

فروش زعفران تقلبی، مخلوط کردن انواع بی کیفیت زعفران با همدیگر و عرضه آن با بسته بندی های جدید به بازار، فروش رنگ غذا و اسانس های شیمیایی به جای پودر زعفران در بازار با قیمت بسیار ارزان از جمله این راه ها می باشد. بنابراین اگر قصد خرید زعفران را دارید باید بسیار مراقب باشید تا در تله  افراد سودجو نیفتید.

خرید زعفران در مشهد:

خرید زعفران در مشهد

شهر مشهد به علت اینکه قطب مذهبی کشور محسوب می شود و همچنین به عنوان مرکز استان خراسان رضوی که یکی از بزرگترین استانهای تولید کننده زعفران است از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

بازار زعفران مشهد یکی از بزرگترین مراکز فروش عمده زعفران در کشور محسوب می شود. بسیاری از زائران و گردشگران هنگام سفر به مشهد اقدام به خرید زعفران به عنوان سوغاتی می نمایند.

بسیاری از صادرکنندگان زعفران نیز که قصد خرید کیلویی زعفران را دارند، زعفران را در مقادیر عمده از این بازار تهیه می کنند. شرکت های فروش زعفران در مشهد با نام های مختلف مانند زعفران سحرخیز، زعفران بهرامن و… درجه کیفیت های مختلف زعفران را در بسته بندی هایی گرمی و مثقالی به بازار عرضه می کنند.

قیمت زعفران در مشهد:

قیمت زعفران در مشهد

بازار زعفران مشهد یکی از بزرگترین مراکز خرید و فروش زعفران در کشور است به طوری که  به عنوان بازار بورس زعفران نیز محسوب می‌شود. اگر سری به این بازار زده باشید می بینید که قیمت فروش زعفران در شرکت های مختلف متفاوت است.

نوع و درجه کیفیت زعفرانی که شرکت‌ها عرضه می کنند با همدیگر متفاوت است به علاوه نوع بسته بندی زعفران و هزینه هایی که برخی از شرکت ها بابت آزمایشات مربوط به زعفران انجام می دهند روی قیمت فروش زعفران موثر است به همین دلیل است که شما در بازار می بینید قیمت زعفران بهرامن با قیمت زعفران سحرخیز متفاوت است.

آنچه در خرید زعفران مهم است نوع و درجه کیفیت زعفران است در ادامه در این باره بیشتر توضیح می‌دهید.

نمودار قیمت زعفران:

عامل اصلی تعیین کننده قیمت زعفران، نوع زعفران و درجه کیفیت آن می باشد. زعفران به چهار دسته اصلی زعفران نگین، زعفران سرگل، زعفران پوشال و زعفران دسته تقسیم بندی می شود. اساس این تقسیم بندی درصد سفیدی به کلاله قرمز رنگ زعفران می باشد. هر چقدر میزان سفیدی کمتر باشد قدرت رنگی زعفران و در نتیجه کیفیت آن بالاتر خواهد بود.

بنابراین نمودار قیمت زعفران از ارزان به گران عبارت است از: زعفران دسته، زعفران پوشال، زعفران سرگل و زعفران نگین.

قیمت زعفران یک گرمی قائنات:

قیمت زعفران یک گرمی قائنات

برخی از افراد می‌پرسند قیمت زعفران قائنات چقدر است؟ قیمت زعفران مشهد گرمی چقدر است؟

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم نام هایی مانند زعفران بهرامن، زعفران سحرخیز، زعفران قائنات، زعفران مشهد، زعفران قائن مشهد و… فقط اشاره به محل تولید زعفران یا نام شرکت توزیع کننده زعفران دارد و هیچ ارتباطی با نوع و درجه کیفیت زعفران ندارد.

بنابراین برای تعیین قیمت زعفران؛ نوع و درجه کیفیت آن را باید مشخص کنید. از آنجا که زعفران قائنات از مرغوب ترین انواع زعفران است و رتبه نخست کیفیت را در ایران دارد؛ زعفران قائنات طرفداران بسیاری داشته و اکثر افراد خواهان خرید زعفران قائنات هستند.

قیمت زعفران گرمی چنده؟

قیمت زعفران ثابت نیست و روزانه تغییر میکند. قیمت زعفران بسته به نوع بسته بندی آن متفاوت است به عنوان مثال قیمت یک گرم زعفران بسته بندی شده پاکتی ۱۸ هزار تومان و قیمت یک گرم زعفران با بسته بندی خاتم فلزی ۲۳ هزار تومان می باشد.

قیمت یک گرم زعفران به موارد مختلفی بستگی دارد از جمله: کیفیت زعفران، نوع زعفران، بسته بندی زعفران و نوع ظرف زعفران، شهر محل خرید زعفران، ارگانیک بودن زعفران. خرید به صورت کلی و عمده با قیمت خرید زعفران یک مثقالی یا یک گرمی نیز کاملا متفاوت است.

قیمت هر گرم زعفران امروز بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت به روز زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

خرید زعفران بسته بندی صادراتی:

خرید زعفران بسته بندی

اگر قصد خرید زعفران گرمی و مثقالی در بسته بندی های جدید و متنوع را دارید می توانید انواع زعفران را به صورت بسته بندی شده از ما خریداری کنید. تصاویر انواع زعفران بسته بندی شده به همراه قیمت در صورت تمایل برای شما ارسال خواهد شد.

اگر قصد صادرات زعفران را نیز دارید می توانید انواع زعفران بسته بندی شده مخصوص صادرات را از ما خریداری کنید. زعفران صادراتی باید با بسته بندی های مخصوص صادرات که دارای مجوز ارسال هستند باشد بنابراین اگر شما مجوز های لازم برای صادرات را ندارید می‌توانید زعفران صادراتی بسته بندی شده را از ما خریداری کنید.

گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خانم حقگویان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.