گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت یک مثقال زعفران قائنات

آنچه در این مقاله میخوانید ...

خرید زعفران مثقالی امسالی: هر مثقال زعفران چند گرم زعفران است؟ خرید زعفران قائنات امسالی و درجه یک: نمایندگی زعفران قائنات در تهران:خرید زعفران از کشاورز بصورت فله:خرید عمده زعفران قائن مشهد:قیمت زعفران یک مثقال:مشخصات زعفران درجه یک:
قیمت یک مثقال زعفران قائنات

قیمت یک مثقال زعفران قائنات چنده؟ هر مثقال زعفران چند گرم زعفران است؟ معتبرترین شرکت های فروش زعفران در کشور کدامند؟

خرید زعفران مثقالی امسالی:

زعفران در بازار به صورت فله و بسته بندی شده عرضه می شود. بسته بندی های زعفران در وزنهای مثقالی و گرمی می باشد. از نیم مثقال زعفران گرفته تا دو مثقال زعفران در بسته بندی های پاکتی عرضه می شود.

ظروف بسته بندی خاتم قابلیت جاگیری حجم بیشتری از زعفران را داشته و می توانید تا یک کیلو زعفران را در این ظروف بسته بندی کنید.

خرید زعفران مثقالی

هر مثقال زعفران چند گرم زعفران است؟

بسیاری از افراد هنگامی که قصد خرید زعفران دارند می پرسند هر مثقال زعفران چند گرم زعفران است؟ واحد های اندازه گیری زعفران؛ مثقال و گرم می باشد. هر مثقال زعفران معادل ۴٫۶ گرم زعفران است بنابراین قیمت زعفران مثقالی همیشه از قیمت زعفران گرمی بیشتر است.

خرید زعفران قائنات امسالی و درجه یک: 

خرید زعفران قائنات

زعفران قائنات؛ بهترین زعفران در ایران می باشد. شرایط اقلیمی و آب و هوایی منطقه قاینات خراسان جنوبی باعث شده زعفرانی که از مزارع این استان برداشت می شود از نظر عطر و بو و قدرت رنگ دهی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد. به همین جهت در بین ایرانیان آوازه زیادی داشته و طرفداران بسیاری دارد.

متاسفانه بسیاری از سودجویان از نام زعفران قائنات سوء استفاده کرده و انواع زعفران بی کیفیت را با این نام به بازار عرضه می کنند. بنابراین اگر می خواهید زعفران اصل قائنات را بخرید بهتر است از تولید کنندگان زعفران در این منطقه اقدام به خرید زعفران نمایید.

نمایندگی زعفران قائنات در تهران:

نمایندگی زعفران قائنات در تهران

شرکت های فروش زعفران در سراسر استان های کشور در حوزه فروش زعفران به صورت فله و بسته بندی فعالیت دارند. نمایندگی های پخش زعفران در تهران، اصفهان، تبریز و…. وجود دارند. نمایندگی های پخش زعفران را از استان‌های خراسان خریداری کرده و در شهرهای کوچک و بزرگ توزیع می کنند.

هزینه های حمل و نقل زعفران، نگهداری و انبارداری زعفران‌، بسته بندی  زعفران به قیمت خرید زعفران از تولید کننده اضافه می شود و در نهایت زعفران خریداری شده با بسته بندی های متنوع و نام های مختلف به بازار این شهر ها عرضه می شود. بنابراین قیمت زعفران در نمایندگی پخش زعفران بالاتر از قیمت تولید زعفران خواهد بود.

اگر می خواهید زعفران را با قیمت مناسب خریداری کنید پیشنهاد ما به شما خرید زعفران از کشاورز و تولید کننده می باشد.

خرید زعفران از کشاورز بصورت فله:

خرید زعفران از کشاورز

شهرت و آوازه زعفران قائنات سبب شده بسیاری از مراکز فروش زعفران در شهرهای مختلف از این نام برای فروش بیشتر استفاده کنند. بنابراین اگر می خواهید از کیفیت و اصل بودن زعفران قائنات مطمئن شوید، بهتر است از تولید کننده اقدام به خرید زعفران نمایید.

خرید زعفران از کشاورز هم تضمین کننده اصل بودن زعفران است و هم زمینه تقلب در زعفران را کاهش می دهد و بعلاوه باعث می شود زعفران با قیمت اصلی و بسیار مناسب به دست مصرف کننده برسد.

خرید عمده زعفران قائن مشهد:

اگر قصد خرید زعفران عمده در مقادیر کیلویی را دارید می توانید از فروشگاه ما اقدام به خرید عمده زعفران نمایید. فروشگاه ما یکی از تولیدکنندگان زعفران در استان خراسان جنوبی می باشد. ما در استان خراسان جنوبی، منطقه قائنات، زمین های کشاورزی داریم به علاوه برای تامین زعفران در مقادیر عمده همیشه به زعفران اصل قائنات دسترسی آسان و همیشگی داریم.

بنابراین هر زمان که مشتری نیاز داشته باشد می توانیم انواع زعفران سرگل، نگین و پوشال را با درجه کیفیت های مرغوب در کمترین زمان ممکن به سراسر شهرهای ایران ارسال کنیم.

قیمت زعفران یک مثقال:

قیمت زعفران یک مثقال

قیمت زعفران مثقالی بستگی به نوع زعفران و درجه کیفیت آن دارد به عنوان مثال قیمت یک مثقال زعفران نگین ممتاز ۶۵ هزار تومان و قیمت یک مثقال زعفران نگین صادراتی ۷۵ هزار تومان می باشد یعنی اگر چه هر دو نوع زعفران نگین است ولی چون درجه کیفیت ها متفاوت بوده و قیمت ها هم متفاوت اند.

بنابراین لازم است قبل از قضاوت در مورد قیمت زعفران از کیفیت آن مطمئن شوید. شاید بگویید ملاک قضاوت در مورد کیفیت زعفران چیست؟ در ادامه خواهیم گفت که مشخصات زعفران با کیفیت و مرغوب را چه چیزی تعیین می کند

مشخصات زعفران درجه یک:

مشخصات زعفران درجه یک

زعفران درجه یک به زعفرانی گفته می شود که هم از نظر ویژگیهای ظاهری و هم از لحاظ ویژگیهای شیمیایی دارای بالاترین کیفیت باشد. انواع زعفران دسته، سرگل، نگین و پوشال هرکدام به درجه کیفیت های یک، دو و سه تقسیم بندی می شوند. معیار درجه یک بودن زعفران به عوامل زیر بستگی دارد :

  • نسبت سفیدی به قرمزی زعفران 
  • نسبت کلاله های ریز به کلاله های درشت زعفران 
  • تیره یا خوشرنگ بودن زعفران
  •  سالم یا شکسته بودن کلاله زعفران

برای خرید زعفران قائنات به صورت ۱۰۰% تضمین شده و اطلاع از قیمت روز زعفران می توانید با ما تماس بگیرید

گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خانم حقگویان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.