گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زعفران به صورت روزانه و لحظه ای

آنچه در این مقاله میخوانید ...

بازار زعفران استان خراسان رضوی مشهد:قیمت گل زعفران:قیمت زعفران ۴گرمی:قیمت یک مثقال زعفران در سال 99:نمودار قیمت زعفران سال 99:قیمت یک مثقال زعفران بیرجند:قیمت یک گرم زعفران:قیمت زعفران یک گرمی بهرامن:قیمت زعفران در خراسان جنوبی:خرید اینترنتی زعفران فله:قیمت هر کیلو زعفران امروز:قیمت یک کیلو زعفران قائنات:
قیمت زعفران به صورت روزانه

چگونه می توان از قیمت زعفران به صورت روزانه و لحظه ای مطلع شد؟ قیمت روز زعفران سرگل و نگین چقدر است؟

قیمت لحظه ای‌ زعفران در قائنات قیمت لحظه ای زعفران نگین قیمت روز زعفران در مشهد

بازار زعفران استان خراسان رضوی مشهد:

استان خراسان رضوی بزرگترین استان تولید کننده زعفران در ایران است. در خراسان رضوی حدود ۹۰ هکتار زمین زیر کشت زعفران می باشد که از این سطح حدود ۲۹۸ شده است.

میزان برداشت زعفران از مزارع با بسته به شرایط آب و هوایی منطقه می باشد. خشکسالی و میزان بارندگی روی برداشت گل زعفران از مزارع تاثیرگذار است. محصول زعفران در همه شهرستان‌های خراسان رضوی توسط اتحادیه های تعاون روستایی به طور همزمان از کشاورزان خریداری می شود.

خرید حمایتی زعفران از کشاورز با هدف جلوگیری از کاهش و نوسان نامتعارف قیمت انجام می شود. 

قیمت گل زعفران:

قیمت گل زعفران

گل زعفران سالی یک بار آن هم در آبان ماه برداشت می‌شود. اگر قصد خرید گل زعفران را دارید در فصل پاییز یعنی آبان و آذر ماه باید اقدام کنید. قیمت گل زعفران هر سال متفاوت است و بسته به شرایط آب و هوایی و میزان گلی که از مزارع برداشت می شود و همچنین کیفیت گل زعفران، قیمت آن متفاوت خواهد بود.

قیمت گل زعفران در سال  ۹۸ از ۳۰ هزار تومان تا ۱۵۰ هزار تومن در بازه زمانی برداشت محصول متفاوت بوده است.

قیمت زعفران ۴گرمی:

زعفران در مقادیر گرمی و مثقالی بسته بندی می‌شود. هر کدام از انواع ظروف بسته بندی زعفران قابلیت جاگیری مقدار معینی از زعفران را دارد.

به عنوان مثال انواع بسته بندی های پاکتی، آذین، اطلسی و گوهر حداکثر تا ۵ گرم زعفران در آن جا میگیرد. برای بسته بندی زعفران در مقادیر بیشتر از ۵ گرم معمولاً از ظروف خاتم استفاده میشود.

قیمت زعفران ۴ گرمی بر اساس نوع زعفران، درجه کیفیت زعفران و نوع بسته بندی آن تعیین می شود.

قیمت یک مثقال زعفران در سال ۹۹:

قیمت یک مثقال زعفران در سال 99

برخی‌ها می‌پرسند یک مثقال زعفران چند گرم زعفران است؟ هر مثقال زعفران حدود چهار و نیم گرم زعفران است. لیست قیمت یک مثقال زعفران در سال ۹۹ به شرح زیر است:

  • قیمت یک مثقال زعفران پوشال ۳۵ هزار تومان تا ۴۰ هزار تومان
  • قیمت هر مثقال زعفران سرگل ۴۰ هزار تومان تا ۵۰ هزار تومان
  •  قیمت یک مثقال زعفران نگین: ۴۵ هزار تومان تا ۶۰ هزار تومان

نمودار قیمت زعفران سال ۹۹:

قیمت زعفران در سال ۹۹ در روزهای اخیر تغییرات چندانی نداشته است. با شیوع بیماری کرونا بازار خرید و فروش بسیاری از محصولات از جمله بازار زعفران نیز در رکود به سر می برد. از آنجا که شیوع ویروس کرونا سبب بسته شدن مسیرهای صادراتی شده است، بازار صادرات زعفران به خارج از کشور وضعیت مناسبی ندارد.

با این تفاسیر نمودار قیمت زعفران سال ۹۹ نوسانات چندانی نداشته است. با باز شدن راه های صادراتی احتمال افزایش قیمت زعفران و تغییر نمودار قیمت زعفران وجود دارد.

قیمت یک مثقال زعفران بیرجند:

در بیرجند نیز مانند سایر شهرستان های استان خراسان جنوبی بسیاری از مردم از طریق کاشت زعفران زندگی خود را می گذرانند و تولید زعفران در بیرجند انجام می شود.

یکی از راه‌های خرید زعفران درجه یک با کمترین قیمت ممکن تهیه کردن آن در فصل برداشت زعفران است و از آن جا که در فصل برداشت زعفران بیشترین حجم زعفران در بازار تزریق می‌شود لذا قیمت آن کاهش یافته و می‌توان آن را با کمترین قیمت خریداری نمود.

قیمت یک گرم زعفران:

قیمت یک گرم زعفران

اگر در جستجوی قیمت یک گرم زعفران هستید باید به نکات زیر توجه کافی داشته باشید.

اول اینکه قیمت هر گرم زعفران به نوع آن و درجه کیفیت آن بستگی دارد. دوم اینکه اگر بسته بندی زعفران متفاوت باشد قیمت آن هم متفاوت خواهد بود به عنوان مثال قیمت یک گرم زعفران در بسته‌بندی خاتم گرانتر از قیمت زعفران در بسته‌بندی پاکتی میباشد. سوم اینکه حجم خرید شما نیز روی قیمت‌زعفران تاثیر گذار است یعنی قیمت زعفران به صورت عمده با قیمت خرده فروشی زعفران متفاوت خواهد بود.

هم اکنون قیمت هر گرم زعفران از ۶۰۰۰ تومان تا ۱۰۵۰۰ تومان متفاوت است.

قیمت زعفران یک گرمی بهرامن:

شرکت بهرامن یکی از مراکز فروش زعفران در ایران است که انواع زعفران را در بسته بندی های متفاوت عرضه می کند. این شرکت برای تامین زعفران مورد نیاز خود از تولید کنندگان زعفران دراستانهای خراسان اقدام به خرید زعفران کرده و سپس آن را با برند زعفران بهرامن بسته بندی و به بازار عرضه می کند.

قیمت هر گرم زعفران بهرامن بسته به نوع زعفران و درجه کیفیتی که عرضه می‌شود و همچنین نوع بسته بندی زعفران متفاوت است.

قیمت زعفران در خراسان جنوبی:

همان طور که می دانید استان خراسان جنوبی همراه خراسان رضوی از بزرگترین تولید کنندگان زعفران در کشور هستند. بنابراین اگر شما بتوانید زعفران را از تولید کننده در خراسان جنوبی خریداری کنید قیمت آن بسیار مناسب تر خواهد بود از زمانی که زعفران را از مراکز فروش زعفران در سایر استان ها خریداری می کنید. مراکز فروش زعفران در سراسر کشور برای تامین زعفران مورد نیاز خود اقدام به خرید زعفران از استانهای خراسان جنوبی و رضوی که بیشترین میزان تولید زعفران را دارند می کنند. قیمت زعفران در خراسان جنوبی نسبت به استان هایی که تولید کننده زعفران نیستند بسیار ارزان تر است.

خرید اینترنتی زعفران فله:

خرید اینترنتی زعفران فله

خرید زعفران فله همیشه دغدغه هایی برای خریداران داشته است. از آنجا که زعفران فله فاقد بسته بندی است اکثر افراد نمی توانند به راحتی از اصل بودن و کیفیت زعفران اطمینان پیدا کنند.

اگر قصد خرید زعفران فله را دارید می‌توانید از شرکت ما اقدام به خرید اینترنتی زعفران فله نمایید. ما تمام گواهینامه ها و استانداردهای مربوط به زعفران را که می خرید به شما ارائه می دهیم.

برگه تایید آزمایشات انجام گرفته روی زعفران نیز به شما ارائه می شود. این برگه نشان دهنده اصل بودن زعفران و کیفیت آن می باشد بنابراین دیگر دغدغه‌های نخواهید داشت.

در کنار همه این خدمات ما کیفیت زعفران را تا ۷ روز از زمان ارسال تضمین می کنیم تا در صورتی که پس از دریافت محصول بنا به هر دلیلی از آن ناراضی بودید بتوانید آن را برگشت داده و پول خود را دریافت کنید.

قیمت هر کیلو زعفران امروز:

قیمت هر کیلو زعفران امروز

در این مطلب در مورد اینکه قیمت زعفران چگونه تعیین می شود و چه عواملی روی قیمت زعفران تاثیرگذارند صحبت کردیم. قیمت زعفران نرخ ثابتی ندارد و روزانه ممکن است نوسانات کوچک یا بزرگی داشته باشد.

به همین دلیل شاید هنگامی که مطلب را می خوانید مدت زیادی از زمان انتشار آن گذشته باشد در نتیجه اگر قصد خرید زعفران و اطلاع از قیمت امروز هر کیلو زعفران را دارید می توانید با ما تماس بگیرید تا قیمت روز زعفران به شما داده شود.

قیمت یک کیلو زعفران قائنات:

برخی از افراد به اشتباه می پرسند قیمت زعفران قائنات کیلویی چند است؟

در واقع اگر شما قصد خرید زعفران را دارید و جویای قیمت آن هستید باید نوع زعفران و درجه کیفیتی که می خواهید را مشخص کنید تا قیمت دقیقی به شما داده شود. قیمت یک کیلو زعفران قائنات برای انواع زعفران به شرح زیر می باشد:

  • قیمت یک کیلو زعفران سرگل ۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
  • قیمت هر کیلو زعفران نگین نه میلیون و ۴۰۰ هزار تومان
  • قیمت هر کیلو زعفران پوشال هفت میلیون تومان

قیمت زعفران به صورت روزانه و لحظه ای را می توانید از سایت فروشگاه زعفران ممتاز قائنات پیگیری کنید. قیمت زعفران سرگل ممتاز ۱۰ تا ۱۲ و قیمت زعفران نگین ۱۴ هزار تومان برای هر گرم می باشد.

قیمت زعفران به صورت روزانه تغییر می کند. ممکن است زمانی که شما این مطلب را می خوانید قیمت ها تغییر کرده باشد. برای اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران شما می توانید به سایت فروشگاه زعفران ممتاز قائنات مراجعه کنید.

قیمت یک کیلو زعفران قائنات

پارامترهای موثر بر قیمت زعفران:

  • نوع زعفران
  • درجه کیفیت زعفران
  • نرخ ارز
  • نوع بسته بندی زعفران

اصلی ترین عامل موثر بر قیمت زعفران؛ نوع و درجه کیفیت زعفران است.

میزان رنگ دهی زعفران ، مقدار سفیدی همراه محصول و ریز یا درشت بودن رشته های زعفران بر قیمت نهایی زعفران موثر هستند. به عنوان مثال قیمت زعفران نگین به دلیل کیفیت بالایی که از نظر ظاهری دارد و همچنین قدرت رنگ دهی بالا؛ از قیمت سایر انواع زعفران بالاتر است.

افزایش یا کاهش نرخ ارز نیز بر قیمت زعفران تاثیرگذار است. زعفران محصولی صادراتی است پس قطعاً تحت تاثیر نرخ ارز قرار می‌گیرد.

ظروف بسته بندی زعفران از نظر جنس، طرح و رنگ متفاوت است. شما می توانید انواع بسته بندی زعفران را به همراه قیمت آن در سایت فروشگاه زعفران ممتاز قائنات مشاهده کنید.

قیمت زعفران به صورت روزانه و لحظه ای

قیمت زعفران بسته بندی شده از قیمت زعفران فله بیشتر است. علت بالاتر بودن قیمت زعفران بسته بندی شده، هزینه مراحل بسته بندی و هزینه خود ظروف می باشد.

یکی دیگر از پارامترهای موثر بر قیمت روز زعفران؛ زمان خرید آن است. در فصل برداشت زعفران به علت افزایش تولید زعفران و دسترس پذیری آسان به محصول؛ قیمت زعفران ارزان تر می‌شود.

گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خانم حقگویان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.