گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست قیمت زعفران نگین قائنات

آنچه در این مقاله میخوانید ...

چطور زعفران را نگینی خشک کنیم؟خرید زعفران نگین بسته بندی شده و فله:زعفران نگین پرسی چیست؟قیمت زعفران نگین درجه یک خراسان:
قیمت زعفران نگین قائنات

لیست قیمت زعفران نگین قائنات امسال چقدر است؟ قیمت هر گرم زعفران نگین در بسته بندی های مختلف چقدر است؟ زعفران نگین چیست و چطور درست می شود؟ چطور زعفران را نگینی خشک کنیم؟ مشخصات زعفران نگینی چیست؟ خرید اینترنتی زعفران نگین با ضمانت از کجا امکان پذیر است؟

قیمت زعفران نگین در بازار قیمت زعفران نگین صادراتی قیمت زعفران قائنات در تهران قیمت زعفران قائنات در مشهد

چطور زعفران را نگینی خشک کنیم؟

زعفران نگین بهترین نوع زعفران است. یکی از ویژگی های متمایز زعفران نگین، ویژگی ظاهری آن است. زعفران نگین از نظر ظاهری به قدری زیباست که وقتی در کنار سایر انواع زعفران قرار می گیرد، اولین انتخاب خریداران زعفران می شود.

زعفران نگین دارای کلاله های صاف و بدون فرخوردگی می باشد. شاید برای شما هم سوال باشد که چطور زعفران را نگینی خشک کنیم تا کلاله های زیبا و چشم نواز داشته باشد.

برای تهیه زعفران نگین؛ موقع پاک کردن آن سه کلاله زعفران از قسمت سفیدی (ریشه) و قسمت نارنجی رنگ (بوری) کاملا جدا شود و هیچ گونه رنگی جز رنگ قرمز در آن نیست.

حتماً می‌پرسید ویژگی ظاهری زعفران نگین چیست؟

  • زعفران نگین تمام قرمز است
  • فاقد سفید یا خامه زعفران است
  • خوشرنگ است
  • کلاله ها ضخیم و درشت هستند
  • طول رشته ها بلندتر از سایر انواع زعفران است
  • رشته ها فاقد شکستگی هستند.

خرید زعفران نگین بسته بندی شده و فله:

قیمت زعفران نگین درجه یک خراسان

مراکز فروش زعفران زیاد هستند اما اینکه زعفرانی که در آنجا عرضه می‌شود چه کیفیتی داشته باشد و اصل باشد مهم است.

از آنجا که بسیاری از مراکز فروش خودشان واسطه هستند بنابراین زعفران دست به دست چرخیده تا به دست مشتری برسد. طولانی بودن این چرخه سبب کاهش کیفیت زعفران و افزایش کاذب قیمت آن می شود.

برای خرید زعفران نگین بسته بندی شده و فله به صورت تضمینی می توانید با کارشناسان ما ارتباط بگیرید. شرکت ما خود تولید کننده زعفران است و بدون واسطه فعالیت می کند انواع زعفران نگین با کیفیت تضمینی به صورت فله و بسته بندی شده موجود می باشد.

اگر قصد خرید عمده زعفران را دارید برگ آنالیز آزمایشگاهی زعفران نیز به شما تقدیم خواهد شد تا از بابت اصالت و کیفیت زعفرانی که می خرید اطمینان خاطر داشته باشید.

زعفران نگین پرسی چیست؟

حتماً اسامی مانند زعفران نگین ممتاز، زعفران نگین اتویی زعفران نگین پرسی، زعفران نگین پوشالی و زعفران نگین صادراتی را شنیده‌اید. در اینجا می خواهیم درباره اینکه زعفران نگین پرسی چیست توضیح دهیم.

زعفران نگین دارای کیفیت های متفاوت می باشد. به طور کلی همه انواع زعفران براساس قدرت رنگ دهی، میزان شکسته و نرمه موجود در محصول، ضخامت کلاله ها، طول کلاله ها، محل قطع شدن کلاله ها و پیچ و تاب داشتن محصول تقسیم بندی می شود.

زعفران نگین پرسی در هنگام فرآوری تحت پرس قرار گرفته و رشته های قرمز رنگ زعفران حالت مسطح و به عبارت بهتر تخت شده ای را به خود می گیرند. زعفران نگین پرسی در بازار کم بوده و در صورت وجود سفارش می توان در اوایل فصل این محصول را به مشتریان عرضه کرد. به این نوع زعفران نگین اتویی نیز می گویند.

قیمت زعفران نگین قائنات

قیمت زعفران نگین درجه یک خراسان:

آیا زعفران نگین منطقه قائنات با زعفران نگین سایر مناطق تفاوت دارد. نه تنها زعفران نگین بلکه همه انواع زعفران قائنات از عطر و بوی بیشتر و قدرت رنگ دهی بالاتری نسبت به زعفران سایر مناطق برخوردار می‌باشند.

کیفیت زعفران منطقه قائنات نه تنها در ایران بلکه در جهان حرف اول را می‌زند.

قیمت زعفران نگین درجه یک خراسان بسته به درجه کیفیت آن متفاوت است. شما می توانید قیمت به روز زعفران نگین را به تفکیک نوع بسته‌بندی آن با ارتباط گرفتن با ما در واتساپ دریافت کنید.

شما می‌توانید زعفران درجه یک قائنات اصل را از فروشگاه ما خریداری کنید. خرید زعفران در مقادیر جزئی و گرمی و نیز مقادیر عمده و کیلویی در فروشگاه ما امکان پذیر می باشد.

برای خرید زعفران می توانید با ما تماس بگیرید.

گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خانم حقگویان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.