گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید زعفران امروز

آنچه در این مقاله میخوانید ...

خرید زعفران درجه یک با قیمت ارزان!قیمت روز زعفران:
قیمت خرید زعفران امروز

قیمت خرید زعفران امروز چقدر است؟ قیمت زعفران سرگل و نگین صادراتی سال جدید چقدر است؟ خرید زعفران درجه یک با قیمت ارزان به صورت تضمین شده چگونه امکان پذیر است؟

قیمت روز زعفران در مشهد فروش زعفران در تهران قیمت زعفران قائنات

خرید زعفران درجه یک با قیمت ارزان!

آنچه که مسلم است این است که هر چقدر کیفیت زعفران بالاتر باشد قیمت زعفران هم بیشتر خواهد بود. با این وجود خرید زعفران درجه یک با قیمت ارزان چگونه امکان‌پذیر است؟!

نمودار قیمتی زعفران چگونه است؟

همان‌طور که می‌دانید زعفران به انواع زعفران نگین، سرگل، پوشال و دسته تقسیم بندی می شود. به ترتیبی که گفته شد از قیمت زعفران کاسته می‌شود یعنی قیمت زعفران دسته ارزان تر از قیمت زعفران پوشال می‌باشد.

تا اینجا گفتیم که انواع مختلف زعفران، قیمت‌های متفاوت دارند. بسته به درجه کیفیت زعفران؛ قیمت ها متغیر خواهد بود. به عنوان مثال قیمت زعفران سرگل ممتاز ارزان تر از قیمت زعفران سرگل صادراتی می باشد.

از کجا بفهمیم زعفرانی که خریده ایم زعفران مرغوب و با کیفیت است؟

بگذارید یک قانون طلایی را برایتان بگوییم. هر چقدر کیفیت کلاله های زعفران بهتر باشد، زعفران مرغوب تر است. یعنی هر چقدر رشته های زعفران ضخیم‌تر، طویل تر و فاقد سفیدی و خامه باشد؛ بهتر است.

اگر رشته های زعفران ریز و شکسته شده باشند و سفیدی به همراه کلاله قرمز رنگ وجود داشته باشد؛ از کیفیت زعفران کاسته می شود.

نمودار قیمت زعفران قیمت زعفران در ترکیه قیمت روز زعفران قائنات

قیمت روز زعفران:

قیمت زعفران روزانه تغییر می‌کند. قیمت زعفران مثل طلا هر روز قیمت آن نوساناتی دارد که این نوسانات هم دلایل متعددی دارد مانند قیمت دلار و تاثیر آن بر زعفران، میزان صادرات زعفران و مناسبت ها ی مختلف از قبیل ماه مبارک رمضان و اعیاد.

قیمت زعفران بسته به زمان خرید و انواع زعفران و درجه کیفیت زعفران تعیین می‌شود. میزان عرضه و تقاضای زعفران در بازار و نیز نرخ دلار روی قیمت زعفران تاثیر زیادی دارد.

بنا به دلایلی که در بالا شرح داریم قیمت دقیق زعفران مشخص نیست و در این مطلب ارائه قیمت تمامی انواع زعفران نمی گنجد. برای اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران و خرید زعفران درجه یک مرغوب می توانید با ما تماس بگیرید.

گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خانم حقگویان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.