قیمت لحظه ای زعفران درجه یک بصورت فله و مثقالی

آنچه در این مقاله میخوانید ...

انواع زعفران فله کدامند؟تقسیم بندی انواع زعفران:مشخصات زعفران درجه یک چیست؟قیمت امروز زعفران صادراتی:عوامل موثر در تعیین قیمت زعفران درجه یک:خرید زعفران صادراتی اعلا:قیمت زعفران مثقالی و گرمی:خرید زعفران عمده از بازار عمده فروشان:قیمت روز زعفران در بازار ایران:قیمت خرید عمده زعفران به دلار:نمودار قیمت زعفران به یورو:قیمت زعفران در کشورهای اروپایی:قیمت زعفران در کشورهای آسیایی:
قیمت لحظه ای زعفران درجه یک فله و مثقالی

چگونه می توان از قیمت لحظه ای زعفران درجه یک بصورت فله و مثقالی مطلع شد؟ قیمت زعفران مثقالی چند هزار تومان است؟ قیمت یک مثقال زعفران درجه یک بصورت فله چند هزار تومان است؟ معتبرترین مرکز فروش زعفران فله و بسته بندی شده کجاست؟

قیمت لحظه ای‌ زعفران در مشهد قیمت زعفران در سال 1398 قیمت یک مثقال زعفران قائنات

اگر قصد خرید زعفران را دارید و میخواهید قیمت لحظه ای زعفران درجه یک فله و مثقالی را بدانید خواندن این مطلب را از دست ندهید.

در این مطلب جدیدترین لیست قیمت زعفران مثقالی ارائه خواهد شد. در ادامه نیز راه های تشخیص زعفران اصل و درجه یک را به بیان خواهیم کرد و خواهیم گفت موقع خرید زعفران فله به چه نکاتی باید توجه کنید.

انواع زعفران فله کدامند؟

زعفران فله فاقد بسته‌بندی است به همین جهت موقع خرید زعفران تشخیص نوع زعفران نسبت به زعفران بسته بندی شده سخت تر است.

در اینجا مشخصات انواع زعفران را بیان می کنیم تا شما با اطلاع از آن به راحتی بتوانید انواع زعفران را از همدیگر تشخیص دهید.

البته توجه داشته باشید که هر کدام از انواع زعفران درجه کیفیت های مختلفی دارند و همین گستردگی انواع زعفران سبب می شود برخی از انواع زعفران بسیار شبیه به همدیگر بوده و تفکیک آنها از همدیگر سخت باشد. به عنوان مثال زعفران پوشال قلمدار بسیار شبیه زعفران شبه نگین است.

تقسیم بندی انواع زعفران:

 تقسیم بندی انواع زعفران انواع زعفران صادراتی

اساس تقسیم بندی زعفران به انواع مختلف در صد خامه یا سفیدی همراه کلاله های قرمز رنگ زعفران است. بر این اساس زعفران به ترتیب کاهش درصد خامه به قرمزی؛ به انواع زعفران دسته، پوشال، سرگل و نگین تقسیم‌بندی می‌شود.

زعفران دسته:

پس از جدا کردن سایر اعضای گل زعفران از کلاله ها قرمز رنگ؛ اگر کلاله ها که متصل به سفیدی یا ساقه زعفران است را مرتب روی هم گذاشته و خشک کنند، زعفران دسته به وجود می آید.

زعفران پوشال:

اگر قسمت خامه را از کلاله ها طوری جدا کنند که سه شاخه کلاله به همدیگر متصل بوده و تنها یک تا ۳ میلیمتر سفیدی به همراه آن باقی بماند زعفران پوشال به وجود می آید.

زعفران سرگل:

پس از خشک کردن زعفران اگر اقدام به جدا کردن خامه از کلاله ها نمایند، زعفرانی تمام قرمز به دست می‌آید که زعفران سر گل نامیده می شود. بسته به روش کار ممکن است مقداری سفیدی به همراه برخی از کلاله ها باقی بماند همچنین چون زعفران خشک است برخی از رشته‌ها در طول فرآیند شکسته می‌شود.

بنابراین زعفران سرگل به انواع زعفران سرگل ممتاز، سرگل اعلا و سرگل صادراتی تقسیم بندی می شود که از نظر کیفیت کلاله ها با هم متفاوت است.

زعفران نگین:

اگر بلافاصله پس از برداشت گل زعفران اقدام به جدا کردن خامه از کلاله ها نمایند، زعفرانی تمام قرمز و دست چین شده و ناب به دست می‌آید که زعفران نگین نام دارد.

مشخصات زعفران درجه یک چیست؟

 • درصد خامه به قرمزی کمتر است
 • کلاله‌ها طبیعی بوده و شکستگی ندارند
 • رشته های زعفران درشت و ضخیم هستند
 • کلاله ها صاف و بدون فرخوردگی خشک شده‌اند
 • قدرت رنگی زعفران بالاست

قیمت امروز زعفران صادراتی:

قیمت لحظه ای زعفران ۹۸ قیمت زعفران یک گرمی قائنات

قیمت امروز زعفران صادراتی در تهران و مشهد کمی با همدیگر متفاوت است. تفاوت قیمت زعفران در بازار به وجود تعداد واسطه های خرید و فروش زعفران و چندین عامل دیگر ارتباط دارد.

به عنوان مثال اینکه شما از چه شرکت یا برندی اقدام به خرید زعفران می کنید و یا این که از تولیدکننده زعفران می خرید یا از واسطه ها؛ قیمت زعفران متفاوت خواهد بود و اما قیمت امروز زعفران کیلویی در بازار چقدر است؟

معمولا قیمت زعفران با توجه به وزن سفارش متفاوت است طبیعتاً یک کیلو زعفران یک قیمت دارد و صد کیلو زعفران قیمت دیگر. از آنجا که ما تولید کننده زعفران هستیم؛ شما میتوانید زعفران را در مقادیر کیلویی با قیمت بسیار مناسب از ما خریداری کنید.

چنانچه قصد اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران درجه یک را دارید می توانید هم اکنون با ما ارتباط بگیرید.

عوامل موثر در تعیین قیمت زعفران درجه یک:

 • نوسانات ارز
 • میزان تقاضای جهانی برای زعفران
 • تقاضای داخلی زعفران و مصرف در داخل کشور
 • میزان تولید زعفران
 • قوانین و مقررات مربوط به صادرات زعفران
 • تحریم ها تعرفه های گمرکی کشورهای وارد کننده
 • میزان عرضه زعفران به بازار جهانی در کشورهای رقیب
 • واسطه های زعفران

خرید زعفران صادراتی اعلا:

خرید زعفران صادراتی اعلا

یکی از مراکز فروش زعفران صادراتی در ایران فروشگاه زعفران قائن است. در حوزه صادرات زعفران نکته مهمی وجود دارد که اکثر افراد تازه وارد در حوزه زعفران آن را نمی‌دانند و آن اینکه هر کشور نوع خاصی از زعفران را تقاضا می‌کند و به تناسب نوع استفاده از زعفران در صنایع گوناگون درجه کیفیت زعفران تعیین می شود.

در همین راستا فروشگاه زعفران قائن برای صادرات زعفران به اکثر کشورها آماده خدمت رسانی به فعالان حوزه صادرات می باشد. بنا به تقاضای شما هر مقدار زعفران که بخواهید در ایران و یا در کشور مقصد تقدیمتان می شود.

ما تولید کننده زعفران هستیم و انواع زعفران و درجه کیفیت های مختلف را با قیمتهای مناسب و متفاوت می‌توانیم تقدیمتان کنیم.

قیمت زعفران بسته به نوع زعفران و کیفیت آن متفاوت است. به طور کلی نمودار قیمت زعفران عبارت است از زعفران دسته، پوشال، سرگل و نگین که به ترتیب قیمت زعفران افزایش می یابد.

قیمت زعفران مثقالی و گرمی:

قیمت زعفران مثقالی و گرمی

قیمت یک مثقال زعفران به موارد مختلفی بستگی دارد از جمله: کیفیت زعفران، نوع زعفران، بسته بندی زعفران و نوع ظرف زعفران، شهر محل خرید زعفران، ارگانیک بودن زعفران.

خرید به صورت کلی و عمده با قیمت خرید زعفران یک مثقالی یا یک گرمی نیز کاملا متفاوت است. بر اساس موارد زیر درجه کیفیت زعفران تعیین می شود:

 • ریز یا درشت بودن کلاله های زعفران
 • نازک یا ضخیم بودن کلاله ها
 • عیار و قدرت رنگ دهی زعفران
 • وجود سفیدی در انتهای کلاله ها
 • میزان فر خوردگی رشته ها

قیمت امروز زعفران موقعی که شما این مطلب را می خوانید ممکن است قیمت ها تغییر کرده باشد. برای اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران درجه یک می توانید با ما تماس بگیرید.

خرید زعفران عمده از بازار عمده فروشان:

خرید زعفران عمده درجه یک خرید زعفران درجه یک خرید عمده زعفران فله خرید زعفران عمده از کشاورز

شاید با خود بگویید علت تفاوت قیمت فروش زعفران در بازار چیست؟ چرا قیمت یک گرم زعفران در دو مرکز متفاوت با همدیگر یکسان نیست؟!

همانطور که قبلا هم اشاره شد چون گستردگی زعفران به خصوص در درجه کیفیت های آن زیاد است، بنابراین قیمت‌زعفران هم یکسان نیست. ملاک شما برای خرید باید کیفیت زعفران باشند نه صرفاً قیمت آن.

حتماً می گویید از کجا بفهمیم چه زعفرانی درجه یک و خوب است؟

با توجه به توضیحاتی که تا الان ارائه شد حتما متوجه شدید که چون هر نوع زعفران، ویژگی‌های خاص خود را دارد پس زعفران سرگل درجه یک با زعفران پوشال درجه یک متفاوت خواهد بود گرچه هر دو درجه یک هستند.

بگذارید بیشتر توضیح دهیم. زعفران سرگل درجه یک تمام قرمز است در صورتی که زعفران پوشال درجه یک با اینکه کیفیتش درجه یک است مقداری خامه و سفیدی به همراه کلاله‌ها وجود دارد.

بنابراین نمیتوان وجود خامه را در زعفران پوشال نشانه نامرغوب بودن زعفران دانست بلکه شما باید در هر نوع زعفران، با توجه به مشخصاتی که دارد، درجه یک بودن آن را در نظر بگیرید.

قیمت روز زعفران در بازار ایران:

در بازار ایران قیمت روز زعفران به دو صورت اعلام می شود: 1- قیمت خرید زعفران 2- قیمت فروش زعفران

قیمت روز زعفران در بازار با توجه به چند عامل تعیین می شود:

 • نوع زعفران (نگین، سرگل، پوشال)
 • کیفیت زعفران
 • مقدار خرید زعفران (کیلویی یا گرمی)
 • استانداردها و انجام آزمایش های انجام شده روی زعفران

برای اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران درجه یک و خرید زعفران کیلویی و ثبت سفارش می توانید با واحد فروش ما در ارتباط شوید.

قیمت خرید عمده زعفران به دلار:

قیمت خرید عمده زعفران به دلار

معمولاً معاملات زعفران در کشورهای مختلف بر پایه دلار آمریکا انجام میشود. شما از طریق فروشگاه زعفران قائن میتوانید سفارش تان را در کشور مقصد تحویل بگیرید.

چنانچه بخواهیم برای شما زعفران را به کشور مقصد تان ارسال کنیم، هزینه های صادرات زعفران با محاسبه مجموع هزینه های زیر به دست می آید:

 • هزینه زعفران
 • هزینه ارسال زعفران
 • مالیات
 • هزینه گمرک
 • نرخ تشریفات گمرکی
 • هزینه ترخیص کالا

 مشخصات زعفران درجه یک قیمت هر کیلو زعفران در سال 98 قیمت زعفران کیلویی امروز

نمودار قیمت زعفران به یورو:

معاملات زعفران در اروپا با یورو انجام می شود. فروشگاه زعفران قائن مفتخر است ارسال زعفران را به کشورهای اروپایی انجام داده و زعفران را در کشورهای مقصد تقدیمتان کند.

هزینه های ارسال زعفران به اروپا پس از احتساب هزینه خود زعفران و ارسال آن و نیز مجموعه هزینه گمرک و تشریفات گمرکی و مالیات به شما داده می شود.

قیمت زعفران در کشورهای اروپایی:

در کشورهای اروپا کیفیت حرف اول را می‌زند به همین جهت از مرغوب ترین انواع زعفران برای صادرات به کشورهای اروپایی استفاده می‌شود.

در بین انواع زعفران از درجه کیفیت های زعفران نگین برای صادرات زعفران به اروپا بیشتر استفاده میشود. قبل از اقدام به فعالیت در حوزه صادرات زعفران نکات زیر را نیز مد نظر قرار دهید:

 • ظرفیت کشور مقصد برای واردات زعفران چقدر است؟
 • میزان تقاضا برای کدام نوع زعفران بیشتر است؟
 • زعفران در کشور مقصد بیشتر برای چه مصارفی به فروش میرسد؟
 • میزان خرید و فروش زعفران چقدر است؟
 • کدام آنالیز های زعفران برای خریدار زعفران مهمتر است؟
 • نوع بسته بندی زعفران چگونه است؟

قیمت زعفران در کشورهای آسیایی:

قیمت زعفران در کشورهای آسیایی

بسیاری از افراد فکر می‌کنند بهترین زعفران که همان زعفران سوپر نگین است، در اکثر کشورها از جمله کشورهای آسیایی طرفداران زیادی دارد. در صورتی که در هر کشوری نوع خاصی از زعفران را می پسندند در واقع در هر کشوری بسته به مصرف زعفران نوع خاصی از زعفران تقاضای بیشتری دارد.

به عنوان مثال در کشور چین به دلیل اینکه از زعفران بیشتر برای مقاصد دارویی استفاده می شود زعفران نگین طرفداران بیشتری دارد. در کشور های عربی زعفران پوشال به دلیل اینکه سه کلاله قرمز رنگ متصل به سفیدی بوده و امکان تقلب در آن وجود ندارد خریدار بیشتری دارد.

قیمت لحظه ای زعفران درجه یک بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت به روز زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

لیست قیمت روز زعفران فروشگاه قائن

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.

نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی53 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران نگین ممتاز52 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی46 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران پوشال46 میلیون و 400 هزار تومان
آقای نامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آقای نامی

آقای نامی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید.

پیام در واتساپ