قیمت انواع زعفران گرمی به روز

آنچه در این مقاله میخوانید ...

انواع زعفران گرمی در بازار:مشخصات انواع زعفران گرمی:خرید زعفران بسته بندی شده گرمی و مثقالی:قیمت زعفران گرمی در بازار داخل:
قیمت انواع زعفران گرمی به روز

آیا می‌خواهید از لیست قیمت انواع زعفران گرمی به روز مطلع شوید؟ انواع زعفران در بازار کدامند و بهترین آن چه زعفرانی است؟ برای خرید زعفران بسته‌بندی شده به چه نکاتی باید توجه کنیم؟ قیمت هر گرم زعفران در بازار چگونه تعیین می‌شود؟

انواع زعفران گرمی در بازار:

انواع زعفران بسته بندی گرمی در بازار

حتما شما هم به مراکز فروش زعفران سرزده اید و زعفران را در بسته بندی های مختلف دیده اید.

آیا با انواع زعفران گرمی در بازار آشنایی دارید و می دانید بهترین زعفران کدام است؟ مناسب ترین بسته بندی زعفران برای صادرات بسته بندی است؟ در این مطلب می‌خواهیم در مورد تفاوت انواع زعفران و بسته بندی های مختلف آن صحبت کنیم.

به طور کلی چهار نوع زعفران داریم که به نامهای زعفران دخترپیچ، زعفران پوشال، زعفران سرگل و زعفران نگین شناخته می شوند. هر کدام از اینها درجه کیفیت های مختلفی دارند و بر حسب آن اسامی مختلفی نیز می گیرند.

به عنوان مثال اسامی مانند زعفران سرگل ممتاز و زعفران سرگل صادراتی دو نوع از درجه کیفیت های زعفران سرگل می‌باشد. شاید بپرسید تفاوت این ها در چیست؟

در واقع اساس تقسیم بندی زعفران درصد سفیدی به قرمزی زعفران می باشد. بعد از اینکه گل زعفران را برداشت می کنند کلاله های قرمز رنگ از قسمت سفیدی جدا می‌شود. برحسب مقدار سفیدی و قرمزی موجود در زعفران و سایر معیارهایی که در ادامه خواهیم گفت انواع مختلف زعفران به وجود می آید.

زعفران دخترپیچ زعفرانی است که خامه از آن جدا نشده یعنی کلاله های قرمز رنگ به همراه تمام بخش خامه مرتب روی هم چیده شده و توسط یک نخ به هم پیچیده می شود.

اگر خامه را طوری جدا کنند که هیچ قسمتی از سفیدی در آن باقی نماند زعفران نگین به وجود می آید. در زعفران پوشال مقداری سفیدی در انتهای کلاله ها وجود دارد.

زعفران سرگل نیز مانند زعفران نگین تمام قرمز است اما تفاوتش در نحوه تولید آن می باشد. زعفران سرگل از زعفران پوشال و دخترپیچ به وجود می آید. در حالیکه زعفران نگین بلافاصله هنگامی که زعفران مرطوب است خامه از کلاله جدا می‌شود.

انواع زعفران در بسته بندی های گرمی و مثقالی با کیفیت تضمین شده در شرکت ما به فروش می‌رسد.

مشخصات انواع زعفران گرمی:

انواع زعفران گرمی با بسته بندی های مختلف

هر کدام از انواع زعفران در بسته بندی های مختلف در وزنهای گرمی و مثقالی به فروش می‌رسد. انواع بسته بندی زعفران شامل ظروف فلزی، پلی کریستال و پاکتی می‌باشند.

هر کدام از این بسته بندی ها؛ ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. برای مثال ظروف خاتم فلزی مقاوم در برابر حرارت، نور و شکستن می باشد. از این ظروف برای صادرات به خارج از کشور استفاده می شود.

ظروف پلی کریستال به دلیل اینکه زعفران داخل آن قابل رویت است از زیبایی منحصر به فردی برخوردار است. از این ظروف نیز برای صادرات و فروش در بازار داخل استفاده می شود.

بسته بندیهای پاکتی، ارزان قیمت و سبک بوده و برای فروش داخل پرکاربرد است. شرکت های مختلف با نام خودشان انواع زعفران را عرضه می کنند.

نام هایی مانند زعفران بهرامن، زعفران سحرخیز، زعفران مصطفوی و زعفران گلیران اشاره به شرکت های توزیع کننده زعفران دارند. توجه داشته باشید بسیاری از مراکز فروش زعفران خودشان تولید کننده نیستند.

شرکت ما در حوزه تولید زعفران بیش از ۳۰ سال سابقه دارد. شما می توانید انواع زعفران نگین، سرگل، پوشال و دخترپیچ را در بسته بندی های مختلف به صورت تضمینی از ما خریداری کنید.

خرید زعفران بسته بندی شده گرمی و مثقالی:

خرید زعفران بسته بندی های گرمی و مثقالی

برندهای مختلفی زعفران را در بازار عرضه می کنند که بسیاری از آنها خودشان تولید کننده نیستند.

شهرت و آوازه زعفران قائنات سبب شده برخی ها از این نام سوء استفاده کنند و انواع بی کیفیت زعفران را با این نام بفروشند. بنابراین خرید زعفران از مراکز معتبر توصیه می شود.

اگر می‌خواهید از کیفیت زعفرانی که می‌خرید اطمینان خاطر داشته باشید می‌توانید خرید زعفران بسته بندی شده و فله از شرکت ما را یک بار امتحان کنید. انواع زعفران تولید خودمان بوده و کیفیت آن ها تضمینی می باشد.

برای تامین زعفران در مقادیر عمده نیز زعفران را از کشاورزان بومی منطقه خریداری می‌کنیم. زعفران خریداری شده را به آزمایشگاه ارسال می کنیم تا از بابت اصالت و کیفیت مورد ارزیابی قرار گیرد.

جواب آزمایشات نیز به صورت برگه آنالیز تقدیم مشتری می شود تا از بابت کیفیت زعفرانی که خریده است اطمینان داشته باشد.

جهت خرید زعفران بسته بندی شده گرمی و مثقالی می‌توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

قیمت زعفران گرمی در بازار داخل:

قیمت هر گرم زعفران در بازار داخل

نوسانات قیمتی زعفران برخلاف سایر محصولات زیاد است. این محصول صادراتی بوده و نرخ ثابت و یکسانی ندارد.

آنچه که مسلم است عامل اصلی تعیین قیمت زعفران؛ نوع و درجه کیفیت زعفران می باشد. به عنوان مثال قیمت زعفران نگین گران تر از قیمت زعفران سرگل است.

میزان عرضه و تقاضای زعفران همواره روی قیمت زعفران تاثیر گذار است به طوریکه در بازه هایی که این محصول به بازار زیاد عرضه شده؛ شاهد روند نزولی قیمت زعفران بوده ایم.

با افزایش تقاضای خرید زعفران در بازار داخل و خارج نیز روند تغییر قیمت زعفران افزایشی بوده است.

در بین برندهای مختلف نیز همواره مشاهده می کنید که قیمت زعفران متفاوت بوده است. خدماتی که شرکت عرضه کننده زعفران ارائه می دهد روی قیمت آن تاثیر گذار است.

اینکه زعفران با چه بسته بندی به فروش برسد نیز روی قیمت گرمی زعفران در بازار داخل تاثیر دارد. اگر می‌خواهید از قیمت روز زعفران گرمی و مثقالی در بازار مطلع شوید می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

لیست قیمت روز زعفران فروشگاه قائن

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.

نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران نگین ممتاز50 میلیون تومان
زعفران سرگل معمولی46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
آقای نامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.