قیمت به روز زعفران بسته بندی شده

آنچه در این مقاله میخوانید ...

زعفران بسته بندی شده در بازار:مشخصات انواع زعفران بسته بندی شده:خرید زعفران بسته بندی شده درجه یک قائنات:قیمت به روز زعفران چگونه تعیین می شود؟
قیمت به روز زعفران بسته بندی شده

قیمت به روز زعفران بسته‌بندی شده چقدر است؟ انواع زعفران بسته‌بندی شده در بازار کدام است؟ بهترین زعفران چه زعفرانی است؟ برای خرید زعفران بسته‌بندی شده به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

زعفران بسته بندی شده در بازار:

انواع زعفران بسته بندی شده

انواع زعفران بسته بندی شده در بازار را همه ما دیده ایم و برای بسیاری از ما سوال بوده که چرا قیمت آنها در بازار متفاوت است؟!
بسیاری از افراد به زعفرانی که در بسته بندی های مختلف وجود دارد توجه چندانی نمی‌کنند. حتی بسیاری از ما با انواع زعفران و تفاوت بین آنها آشنایی چندانی نداریم.

به عنوان مثال زعفران تمام قرمزی را می‌بینیم که در بسته بندی های شرکت‌های مختلف عرضه می‌شود و می پرسیم چرا قیمت این دو با هم متفاوت است؟!

در صورتی که ممکن است یکی زعفران نگین بوده و دیگری زعفران سرگل باشد. یعنی نوع زعفران متفاوت بوده و ما متوجه تفاوتش نشده‌ایم. یا ممکن است نوع زعفران یکسان باشد ولی در درجه کیفیت های مختلف عرضه شود.

به عنوان مثال یکی از برندها زعفران سرگل ممتاز را عرضه کند و دیگری زعفران سرگل صادراتی اما ما فقط دو زعفران تمام قرمز را می بینیم بدون توجه به تفاوت کیفیت ها!

در ادامه درباره انواع زعفران و تفاوت بین آن بیشتر توضیح می‌دهیم.

مشخصات انواع زعفران بسته بندی شده:

انواع زعفران و تفاوت هاشون

چهار نوع زعفران در بازار وجود دارد شامل زعفران دخترپیچ،زعفران پوشال، زعفران سرگل و زعفران نگین که در بسته بندی های مختلف عرضه می شود. با مشخصات انواع زعفران بسته بندی شده در بازار چقدر آشنایی دارید؟

از ویژگی های زعفران دخترپیچ بسته بندی شده این است که تمام قسمت خامه به همراه کلاله وجود داشته و به صورت یک سویه مرتب روی هم چیده شده است. این نوع زعفران قدرت رنگ دهی کمتری نسبت به بقیه دارد چرا که تمام قسمت سفیدی را دارا می باشد.

زعفران پوشال دارای یک تا ۳ میلیمتر بوده و قدرت رنگ دهی بالاتری دارد. زعفران سرگل تمام قرمز بوده و فاقد سفیدی است بنابراین قدرت رنگدهی بالاتری دارد.

همانطور که می‌دانید کروسین موجود در کلاله های قرمز رنگ عامل رنگ دهی زعفران است. زعفران نگین نیز مانند سرگل تمام قرمز بوده اما از نظر ظاهری با آن تفاوت هایی دارد.

زعفران سرگل دارای کلاله های کوتاه تر، ریز و شکسته شده است در حالیکه زعفران نگین طویل، درشت و ضخیم است.

شرکت ها در کیفیت های مختلف انواع زعفران را با نام خودشان در بسته بندی های متنوع در بازار عرضه می کنند. تفاوت کیفیت زعفران عرضه شده سبب شده قیمت فروش زعفران بسته بندی شده در بازار متفاوت باشد.

برای خرید زعفران در بسته بندی های متنوع و کیفیت تضمینی می توانید با ما تماس بگیرید.

خرید زعفران بسته بندی شده درجه یک قائنات:

خرید زعفران قائنات با بسته بندی

همانطور که می‌دانید زعفران قائنات مرغوب ترین زعفران در ایران شناخته شده است. هم از نظر قدرت رنگ دهی و هم از نظر عطر و بو؛ کیفیت زعفران قائنات بیشتر از زعفران برداشت شده از سایر مناطق است.

متاسفانه برخی از سودجویان از نام زعفران قائنات سواستفاده کرده و زعفران سایر مناطق و یا حتی زعفران تقلبی را با این نام می فروشند!

در هنگام خرید زعفران توجه داشته باشید که آدرس و محل تولید زعفران روی آن قید شده باشد. بسیاری از انواع زعفران تقلبی در بازار فاقد هرگونه آدرس و مشخصات زعفران هستند.

شرکت ما معتبر ترین مرکز خرید زعفران بسته بندی شده درجه یک قائنات می باشد. اگر برای فروش داخل زعفران می خواهید یا قصد صادرات آن را دارید می توانید بهترین زعفران را در بسته بندی های ویژه خریداری کنید.

کافیست با ما تماس بگیرید تا از مشاوره های رایگان جهت خرید زعفران بهره‌مند شوید.

قیمت به روز زعفران چگونه تعیین می شود؟

تعیین قیمت به روز زعفران در مراکز فروش

زعفران هر روز نوسانات قیمتی دارد که عوامل زیادی روی آن تاثیرگذارند. آیا می دانید قیمت به روز زعفران چگونه تعیین می شود؟ عرضه و تقاضای زعفران به بازار مهمترین عامل تاثیر گذار روی قیمت است.

با کاهش تولید زعفران، برداشت این محصول و متناسب با آن عرضه زعفران به بازار نیز کاهش می یابد. در نتیجه قیمت زعفران افزایشی می شود.

با افزایش تقاضای زعفران از طرف شرکت های خارجی، میزان صادرات افزایش یافته در نتیجه قیمت نیز افزایش می یابد. تعیین برخی از سیاست های داخلی برای تاجران و صادرکنندگان زعفران نیز روی قیمت زعفران تاثیر دارد.

به عنوان مثال شورای ملی زعفران با تعیین تعرفه ها و قوانین برای بازگشت ارز نیمایی، روی قیمت زعفران به طور غیر مستقیم تاثیر گذار بوده است.

قیمت زعفران به صورت عمده فروشی ارزان تر از مراکز جزیی فروشی زعفران است. معمولاً در استان‌های خراسان رضوی و جنوبی که قطب تولید زعفران محسوب می‌شوند عرضه زعفران در بازار بیشتر بوده و با قیمت مناسب تری فروخته می‌شوند.

در تهران و استانهایی که تولید کننده زعفران نیستند قیمت زعفران با بسته بندی ها شکیل و زیبا، گران قیمت تر است. بعلاوه بسیاری از مراکز چون خودشان تولید کننده نیستند و زعفران را از استان های خراسان خریداری می کنند.

بنابراین افزایش تعداد واسطه ها سبب افزایش قیمت نهایی زعفران برای مصرف کننده می شود.

اگر قصد خرید زعفران و اطلاع از قیمت به روز زعفران بسته بندی شده را دارید می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

لیست قیمت روز زعفران فروشگاه قائن

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.

نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران نگین ممتاز50 میلیون تومان
زعفران سرگل معمولی46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
آقای نامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.