فروش عمده زعفران ممتاز قائنات زیر قیمت بازار

آنچه در این مقاله میخوانید ...

زعفران قائنات چه زعفرانی است؟ ویژگی های زعفران سرگل ممتاز:مرکز فروش عمده زعفران زیر قیمت بازار:فروش تضمینی زعفران در مقادیر کیلویی:
زعفران ممتاز قائنات

مرکز فروش عمده زعفران ممتاز قائنات زیر قیمت بازار کجاست؟ قیمت عمده زعفران قائنات مثقالی و گرمی چقدر است؟ تفاوت زعفران قائنات با زعفران تربت حیدریه و زعفران مشهد چیست؟ بهترین زعفران در بازار کدام است؟

زعفران قائنات چه زعفرانی است؟

شاید بیشتر افراد آشنایی چندانی با تفاوت بین انواع زعفران نداشته باشند. به عنوان مثال وقتی از اکثر مردم می پرسید چه زعفرانی می خواهید در جواب می گویند: زعفران قائنات یا زعفران اعلا و خوب.

در صورتی که زعفران قائنات خود چندین نوع دارد و در درجه کیفیت های متفاوت عرضه می شود. در توضیح باید بگوییم زعفران قائنات اشاره به زعفرانی دارد که از منطقه قائنات خراسان جنوبی برداشت شده است.

بسته به اینکه هنگام برداشت زعفران چگونه کلاله را از قسمت سفیدی جدا کنند انواع مختلف زعفران به وجود می آید. ۴ نوع زعفران شامل زعفران دخترپیچ، زعفران پوشال، زعفران نگین و زعفران سرگل همگی از گل زعفران به وجود می آید.

اگر قصد خرید زعفران ممتاز قائنات را دارید خواندن این مطلب را از دست ندهید.

زعفران ممتاز قائنات

ویژگی های زعفران سرگل ممتاز:

همانطور که گفتیم چهار نوع زعفران وجود دارد که همگی از گل زعفران به وجود می‌آید و تفاوت بین انواع زعفران در درصد سفیدی به قرمزی زعفران می باشد. زعفران ممتاز نام دیگر زعفران سرگل است که یکی از چهار نوع اصلی زعفران می باشد.

زعفران سرگل از زعفران دخترپیچ و یا پوشال به وجود می آید بدین طریق که کلاله قرمز رنگ را از قسمت سفیدی به طور کامل جدا می‌کنند تا زعفرانی تمام قرمز به وجود آید.

شاید بپرسید تفاوت زعفران سرگل با زعفران نگین در چیست؟ در واقع هر دو نوع زعفران تمام قرمز هستند اما زعفران سرگل دارای رشته های شکسته و ریز تر می باشد.

همانطور که توضیح دادیم زعفران سرگل از زعفران دخترپیچ یا پوشال به وجود می‌آید. درنتیجه در طی مراحل جداسازی سفیدی از قرمزی، برخی از کلاله ها شکسته می شوند.

اما زعفران نگین از همان ابتدا که زعفران مرطوب است اقدام به جداسازی قسمت سفیدی از قرمزی می نمایند. بنابراین زعفران نگین نسبت به زعفران سرگل دارای کلاله های درشت تر و طویل تری می باشد.

برای اطلاع از قیمت زعفران ممتاز قائنات با ما تماس بگیرید.

زعفران سرگل ممتاز

مرکز فروش عمده زعفران زیر قیمت بازار:

بسیاری از مراکز فروش زعفران برای اینکه مشتری بیشتری جذب کنند زعفران را با قیمت ارزان عرضه می کنند. اما این سوال پیش می آید که عرضه زعفران درجه یک و با کیفیت با قیمت ارزان چگونه امکان پذیر است؟!

برخی از سودجویان چند نوع زعفران با کیفیت پایین را مخلوط می کنند تا قیمت ارزان‌تری داشته باشد. برخی ها نیز از ناآگاهی خریداران زعفران استفاده کرده و یک نوع زعفران مثلا زعفران سرگل را به جای نوع دیگری مثلاً زعفران نگین می‌فروشند.

پیشنهاد ما به شما این است که قبل از قضاوت در مورد قیمت زعفران و اینکه اقدام به خرید زعفران نمایید، کیفیت ها را مقایسه کنید. شرکت ما یکی از معتبرترین مراکز فروش عمده زعفران قائنات واقع در منطقه قائنات خراسان جنوبی می باشد.

ما تولید کننده زعفران هستیم و بدون واسطه نیز فعالیت می کنیم. حذف واسطه ها سبب شده زعفران با قیمت بسیار مناسب و با کیفیت بالا به دست مصرف کننده نهایی برسد.

فروش تضمینی زعفران در مقادیر کیلویی:

اعتماد کردن به مراکز فروش زعفران این روزها سخت شده و واسطه ها و دلالان در بازار خرید و فروش زعفران زیاد شده‌اند. خرید زعفران از کشاورز و تولید کننده بهترین راه حل برای کوتاه کردن دست واسطه ها و جلوگیری از افزایش کاذب قیمت زعفران می باشد.

در شرکت ما تمامی انواع زعفران شامل زعفران سرگل، زعفران نگین، زعفران پوشال و زعفران دخترپیچ در درجه کیفیت های مختلف به صورت فله و بسته بندی شده عرضه می شود.

خرید زعفران کیلویی قائنات

فروش انواع زعفران صادراتی نیز به همراه کلیه امور گمرکی و صادرات زعفران به خارج از کشور انجام می شود. انواع زعفران صادراتی ابتدا به آزمایشگاه رفته و از نظر کیفیت و قدرت رنگ دهی و درجه خلوص مورد آزمایش قرار می گیرد.

نتیجه آزمایشات نیز به خریدار زعفران تقدیم می‌شود تا از بابت اصالت زعفران اطمینان خاطر داشته باشند. جهت خرید عمده زعفران و طلاع از قیمت به روز زعفران می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نامی
شماره تلفن زعفران قائن شماره موبایل: 09153363948
واتس آپ زعفران قائن واتس آپ: 09153363948
کانال تلگرام زعفران قائن تلگرام: ورود به کانال تلگرام

لیست قیمت روز زعفران فروشگاه قائن

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.

نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی68 میلیون تومان
زعفران نگین ممتاز65 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
آقای نامی

آقای نامی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید.

پیام در واتساپ