فروش عمده زعفران در مشهد آزمایش شده

آنچه در این مقاله میخوانید ...

مراکز عمده فروشی زعفران در مشهد:روش تشخیص اصل بودن زعفران:خرید زعفران عمده با مناسب ترین قیمت به صورت تضمینی:خرید زعفران عمده با مناسب ترین قیمت برای خرید زعفران کیلویی به چه نکاتی توجه کنیم؟قیمت زعفران فله در مشهد سال 1402:خرید عمده زعفران فله با تضمین کیفیت:مشخصات زعفران درجه یک فله ای:مراکز فروش زعفران در تهران کجاست؟قیمت زعفران به گرم چند است؟قیمت هر کیلو زعفران درجه یک:علت اختلاف قیمت زعفران:قیمت زعفران مثقالی چند است؟قیمت امروز زعفران هر مثقال چند است؟روش خرید و فروش زعفران در بورس:قیمت امروز زعفران در بازار مشهد چقدر است؟قیمت زعفران عمده صادراتی با آزمایش:

قیمت فروش عمده زعفران در مشهد آزمایش شده چقدر است؟ چگونه می توانیم زعفران صادراتی را در مقادیر کیلویی به همراه برگه آنالیز و آزمایش خریداری کنیم؟ قیمت زعفران فله در مشهد سال آینده چقدر است؟

در ایران مراکز بسیاری وجود دارند که زعفران را به صورت عمده و خرده خرید و فروش می‌کنند ولی در حوزه زعفران بحث اعتماد بسیار مهم است. در حوزه فروش عمده زعفران بسیاری از افراد نمونه زعفران با کیفیت برای مشتری خود ارسال کرده و بعد از اینکه مشتری زعفران را تایید کرد و قصد خرید کیلویی زعفران را داشت، انواع با کیفیت پایین را برای مشتری ارسال می‌کنند.

در ادامه به شما خواهیم گفت برای خرید زعفران عمده و کیلویی به چه نکاتی باید توجه داشته باشید و چگونه می توانید زعفران اصل را از زعفران بی‌کیفیت تشخیص دهید.

مراکز عمده فروشی زعفران در مشهد:

مراکز فروش عمده زعفران در مشهد زیاد هستند. بازار زعفران مشهد یکی از بزرگترین مراکز خرید و فروش زعفران در کشور است. مسأله اینجاست که در بین این گستردگی چگونه می توان اعتماد کرد و زعفران خرید؟
مراکز عمده فروشی زعفران در مشهد اطلاعات چندانی درباره زعفران به مشتریان نمی دهند و اگر کسی آگاهی نداشته باشد ممکن است مورد سوء استفاده قرار بگیرد. یکی از راههای مطمئن برای خرید زعفران عمده، خرید زعفران از کشاورز است.

مراکز عمده فروشی زعفران در مشهد

روش تشخیص اصل بودن زعفران:

اگر جزء افرادی هستید که زعفران را به صورت عمده خریداری می کنید باید به نکته های زیر توجه کافی داشته باشید. معمولا زعفران اگر به صورت کیلویی خریداری شود باید دارای برگ آزمایش و آنالیز باشد زیرا امکان مخلوط کردن چند نوع زعفران با همدیگر یا تقلب در آن زیاد است.

برای تشخیص بهترین زعفران به عنوان مثال اگر شما سه کیلو زعفران خریداری کرده اید باید تمام این زعفران را روی یک سطح صاف و تمیز بریزید سپس اگر در آن؛ زعفران خرد شده و نرمه مشاهده کردید نشان‌دهنده اضافه شدن ناخالصی به زعفران است.

اگر جز مراکزی هستید که زعفران را مستقیماً از کشاورز خریداری می‌کنید باید زعفران خریداری شده را با ابزارهای مخصوص پاک کنید زیرا اکثر کشاورزان سفیدی موجود در انتهای کلاله زعفران را از آن جدا نمی کنند و بنابراین برای تولید زعفران تمام قرمز نیاز به فراوری و پاک کردن زعفران می باشد.

خرید زعفران عمده با مناسب ترین قیمت به صورت تضمینی:

خرید زعفران عمده با مناسب ترین قیمت 

ما از تولید و کاشت زعفران گرفته تا بسته بندی و عرضه زعفران را خودمان انجام میدهیم و در واقع شما زعفران اصل را مستقیم از کشاورز می خرید و این یعنی فروش زعفران بدون واسطه.

زعفرانی که در مجموعه قائن عرضه میشود به دست افراد آموزش دیده و مجرب فراوری و سپس بسته بندی می شود در نتیجه کیفیت زعفران در تمامی مراحل حفظ شده و زعفران با قیمت بسیار مناسب و با کیفیت بالا به دست مصرف کننده نهایی می‌رسد.

دفتر ما در مشهد یکی از معتبرترین مراکز فروش عمده زعفران در مشهد بوده و آماده ارائه خدمات به هم وطنان می باشد.

برای خرید زعفران کیلویی به چه نکاتی توجه کنیم؟

در هنگام خرید زعفران کیلویی چون حجم زعفران و مبلغی که پرداخت می‌شود زیاد است خریداران زعفران به هر مرکزی اعتماد نمی کنند.

مجموعه زعفران قائن یکی از مراکز معتبر عمده فروشی زعفران قائن و فروش عمده زعفران مشهد می باشد. در هنگام خرید زعفران عمده ما تمام اطلاعات لازم در زمینه نوع زعفران، کیفیت زعفران و ویژگی های آن به مشتریان ارائه می شود تا با آگاهی کامل اقدام به خرید زعفران نماید.

به علاوه کیفیت تمامی محصولات را تضمین می کنیم و در خرید زعفران تا ۷ روز از زمان ارسال فرصت دارند چنانچه از محصول ناراضی بوند آن را برگشت داده و هزینه خود را دریافت نمایند.

قیمت زعفران فله در مشهد سال 1402:

قیمت زعفران فله در مشهد نمودار قیمت زعفران فله

نمودار قیمت زعفران فله از گران به ارزان عبارت است از: زعفران نگین صادراتی، زعفران نگین ممتاز، زعفران سرگل صادراتی، زعفران سرگل ممتاز، زعفران پوشال قلمدار، زعفران پوشال معمولی.

بسیاری از افراد که قصد خرید زعفران را دارند درجستجوی پیش بینی قیمت زعفران در مشهد سال 1402 می‌باشند.

تداوم خشکسالی و کمبود بارندگی موجب کاهش محسوس تولید زعفران در مزارع خراسان رضوی و دیگر استانهای کشور در سال 1400 شد. قیمت زعفران در سال 1400 افزایش 3 برابری نسبت به سال های قبل داسته که دلیل اصلی آن کاهش 50 درصدی زعفران بوده است.

پیش بینی قیمت زعفران در مشهد در سال 1402 بستگی به میزان تولید زعفران در سال 1401 و تاثیر آن بر صادرات زعفران دارد. نوسانات دلار و شرایط خرید و فروش زعفران در بازارهای خارج نیز روی قیمت زعفران در مشهد تاثیر گذار می باشد.

قیمت هر گرم زعفران فله بسته به درجه کیفیت آن متفاوت است. شاید بپرسید در بین دو نوع زعفران از کجا بفهمیم کدام یک کیفیت بالاتری دارد؟

در ادامه خواهیم گفت زعفران چه معیارهایی اگر داشته باشد زعفران مرغوب محسوب می شود.

خرید عمده زعفران فله با تضمین کیفیت:

از مزایای خرید زعفران از مجموعه زعفران قائن این است که این مجموعه عمده فروش زعفران بوده و قیمت ها بسیار مناسب می باشد.

به علاوه چون علاوه بر حوزه فروش زعفران؛ تولیدکننده زعفران نیز هستیم کیفیت زعفران بسیار بالا است. ضمانت اصل بودن زعفران و کیفیت آن؛ تامین زعفران در مقادیر عمده در کمترین زمان ممکن، تنوع در بسته بندی ها و ارائه مطالب آموزنده و کاربردی در سایت از جمله خدمات این مجموعه می باشد.

مشخصات زعفران درجه یک فله ای:

 زعفران درجه یک فله

  • دارای کمترین میزان سفیدی
  • فاقد رشته‌های خرد شده و شکسته شده (فاقد زعفران نرمه)
  • یکدست بودن کیفیت (مخلوطی از چند زعفران نیست)
  • فاقد تیکه های به هم چسبیده زعفران
  • دارای رنگ قرمز خوشرنگ است

مراکز فروش زعفران در تهران کجاست؟

مراکز فروش زعفران در تهران زیاد هستند. در واقع استانهای زیادی زعفران را تولید می کنند که پس از برداشت توسط کشاورزان توسط واسطه ها خریداری شده و به بازارهای مختلف در شهرهای مختلف ارسال می شود.

پس از تولید؛ زعفران مسیری طولانی را طی می کند تا در نهایت به دست مصرف کننده برسد این روند طولانی باعث افت کیفیت زعفران شده و رشته های زعفران شکسته می شوند. با خرید از عمده فروش زعفرانی که کشاورز هست؛ دست واسطه ها و دلالان از این مسیر کوتاه شده و زعفران با کیفیت بالا به دست مصرف کننده می رسد.

شما می‌توانید زعفران مرغوب و اصل را به صورت عمده و در انواع مختلف زعفران انتخاب کرده و در تهران درب منزل خود دریافت نمایید.

قیمت زعفران به گرم چند است؟

قیمت زعفران به گرم قیمت زعفران مثقالی

حتما شما هم متوجه اختلاف قیمت فروش زعفران در بازار زعفران شده اید. علت این تفاوت قیمت علاوه بر اینکه به کیفیت آن بستگی دارد به نوع بسته بندی زعفران و مارک و برند شرکتی که آن را عرضه می‌کند نیز بستگی دارد.

ظاهر زعفران بسته بندی شده برای بسیاری از خریداران مهم است. در مراکز فروش زعفران در تهران خریداران حاضرند بهای بیشتری بابت زعفران بپردازند و زعفران با بسته بندی های شکیل و زیباتر خریداری کنند.

برخی از شرکت‌ها بابت آزمایشاتی که روی زعفران انجام می دهند یا گواهی نامه هایی که ارائه می‌دهند زعفران را با قیمت بالاتری عرضه می‌کنند.

قیمت هر کیلو زعفران درجه یک:

قیمت عمده زعفران نگین صادراتی در داخل ایران بین 35 تا 38 میلیون تومان است. زعفران نگین صادراتی بالاترین قدرت رنگ دهی را دارد که بین ۲۳۵ تا ۲۷۵ می باشد. انتخاب انواع زعفران صادراتی برای کاربردهای مختلف متفاوت می باشد. اگر رنگ زعفران برای شما اهمیت بیشتری دارد این انتخاب فوق‌العاده است.

قیمت عمده زعفران پوشال صادراتی بین 29 و 33 میلیون تومان متفاوت است. قدرت رنگی زعفران پوشال صادراتی حدود ۱۷۰ تا ۲۵۰ واحد بسته به کیفیت آن متفاوت است. به دلیل اتصال کلاله ها به قسمت خامه و نبود احتمال تقلب در زعفران پوشال؛ بسیاری از افراد به این نوع زعفران اعتماد بیشتری دارند.

توجه داشته باشید بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت به روز زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

علت اختلاف قیمت زعفران:

قیمت زعفران برخی مواقع با توجه به نوع و کیفیت و عیار زعفران متفاوت می باشد. نوسانات دلار و ارز هم روی قیمت‌ زعفران تاثیر گذار است. نوع بسته بندی زعفران و همچنین قیمت شرکت های عرضه کننده زعفران نیز با همدیگر متفاوت است.

قیمت زعفران مثقالی چند است؟

عمده فروشی زعفران در مشهد بازار زعفران مشهد

شاید شما هم وقتی وارد مراکز فروش زعفران می شوید اولین سوالی که می پرسید این باشد: زعفران مثقالی چنده؟ یا زعفران گرمی چند است؟

هر مثقال زعفران معادل ۴.۶ گرم زعفران است پس همیشه قیمت زعفران مثقالی بالاتر از قیمت زعفران گرمی است.

قیمت امروز زعفران هر مثقال چند است؟

طبیعتاً قیمت زعفران های صادراتی از دیگر زعفران ها بیشتر است به همین دلیل توزیع جزئی در بازار با احتساب هزینه های سیستم توزیع کننده؛ حمل و نقل؛ پخش و بسته بندی مقرون به صرفه نیست. مجموعه زعفران قائن به عنوان تولیدکننده زعفران این امکان را فراهم کرده که به‌صورت مستقیم انواع زعفران را تقدیمتان کند.

قیمت هر مثقال زعفران به موارد مختلفی بستگی دارد از جمله: کیفیت زعفران، نوع زعفران، بسته بندی زعفران و نوع ظرف زعفران، شهر محل خرید زعفران، ارگانیک بودن زعفران. خرید به صورت عمده با قیمت خرید زعفران یک مثقالی یا یک گرمی بصورت جزیی کاملا متفاوت است.

روش خرید و فروش زعفران در بورس:

همانطور که می‌دانید معاملات بورس از طریق بورس اوراق بهادار، بورس انرژی و بورس کالا انجام می شود. خرید و فروش زعفران در بورس از طریق بورس کالا انجام می شود.

از طریق شرکت‌های کارگزاری که شبیه بانک‌ها هستند می توان وارد بازار بورس زعفران شد. شرکت های کارگزاری تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار بوده و در سراسر کشور شعبه ها زیادی دارد که افراد از این طریق می توان فعالیت های بورسی خود را انجام دهند.

قیمت امروز زعفران در بازار مشهد چقدر است؟

قیمت امروز زعفران در بازار مشهد قیمت روز زعفران

قیمت زعفران ثابت نیست و روزانه تغییر می‌کند. زمان خرید زعفران، میزان عرضه و تقاضای زعفران در بازار داخل و خارج کشور، کاهش یا افزایش صادرات زعفران و… سبب نوسان قیمت زعفران می شود.

برای اطلاع از قیمت فروش عمده زعفران مشهد می توانید با مشاورین ما ارتباط بگیرید. در زمینه خرید عمده زعفران و نحوه خرید کیلویی زعفران نیز پاسخگوی سوالات شما هستیم.

قیمت زعفران عمده صادراتی با آزمایش:

قیمت هر کیلو زعفران صادراتی با توجه به نوع زعفران تعیین می شود. بهترین نوع زعفران برای صادرات زعفران سوپرنگین، زعفران نگین و زعفران سرگل میباشد.

ما انواع زعفران صادراتی را با بسته بندی ویژه صادرات در مقادیری که شما بخواهید برایتان تامین خواهیم کرد. زعفران صادراتی به آزمایشگاه رفته و برگه آنالیز و سرتیفیکیت های مربوط به آن نیز تقدیم شما خواهد شد تا از بابت کیفیت زعفران به خاطر داشته باشید.

برای اطلاع از قیمت عمده زعفران سال 1402  و قیمت فروش عمده زعفران مشهد می توانید با واحد فروش ما در ارتباط شوید تا آخرین قیمت ها به شما داده شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نامی
شماره تلفن زعفران قائن شماره موبایل: 09153363948
واتس آپ زعفران قائن واتس آپ: 09153363948
کانال تلگرام زعفران قائن تلگرام: ورود به کانال تلگرام

لیست قیمت روز زعفران فروشگاه قائن

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.

نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی68 میلیون تومان
زعفران نگین ممتاز65 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
آقای نامی

آقای نامی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید.

پیام در واتساپ