قیمت روز عمده زعفران آپدیت روزانه

آنچه در این مقاله میخوانید ...

مراکز فروش زعفران در تهران:نمایندگی فروش زعفران:خرید زعفران درجه یک تضمینی:قیمت هر گرم زعفران در مشهد:قیمت امروز زعفران در بورس:قیمت خرید عمده زعفران:ویژگیهای زعفران درجه یک:قیمت روز زعفران امسالی:
قیمت روز عمده زعفران آپدیت روزانه

چگونه می توان از قیمت روز عمده زعفران آپدیت روزانه مطلع شد؟ قیمت روز زعفران در بورس چقدر است؟ مرکز معتبر فروش عمده زعفران کجاست؟

مراکز فروش زعفران در تهران:

شاید شما ساکن تهران هستید و به دنبال مراکز فروش زعفران در تهران هستید. چنانچه قصد خرید زعفران را دارید دیدن این ویدیو را از دست ندهید.

در بازار بزرگ تهران، مراکز پخش زعفران زیادند و در آنجا زعفران با نام شرکت ها و برندهای مختلف به صورت بسته بندی شده عرضه می شود. به عنوان مثال در برخی از مراکز فروش زعفران، زعفران سحرخیز و در برخی زعفران بهرامن به فروش می رسد.

برخی از افراد تفاوت بین این زعفران ها را نمی دانند و یا به اشتباه فکر می کنند این نام ها بیانگر این نوع زعفران است در ادامه در این باره بیشتر توضیح خواهیم داد.

نمایندگی فروش زعفران:

نمایندگی فروش زعفران فروش عمده زعفران

در سراسر های شهر های ایران مراکز فروش زعفران وجود دارند که زعفران را به صورت فله یا بسته بندی شده عرضه می کنند اما آیا این مراکز تولید کننده زعفران هم هستند؟ اگر نیستند زعفران را از کجا تامین می کنند؟ از کجا می توان بهترین زعفران را خریداری کرد؟ معتبرترین نمایندگی فروش زعفران قائنات کجاست؟

اکثر مراکز فروش زعفران به خصوص در استان های غیر از خراسان تولید کننده زعفران نیستند. 90 درصد سهم تولید زعفران در کشور مربوط به استان‌های خراسان است و اکثر مردم این استان مزرعه زعفران دارند اما در سایر استان ها میزان کاشت زعفران به مقدار این نیست که شغل اصلی مردم محسوب شود.

مراکز فروش زعفران در این استان‌ها؛ زعفران مورد نیاز خود را از خراسان و مراکز فروش عمده زعفران تامین می کنند.

خرید زعفران درجه یک تضمینی:

خرید زعفران درجه یک شرکت های فروش زعفران

برخی از افراد وقتی وارد مراکز فروش زعفران می‌شوند می‌پرسند قیمت بهترین زعفران چقدر است یا زعفران درجه یک مثقالی چند است؟

شما باید نوع زعفران را مشخص کنید تا قیمت دقیقی هم داشته باشید برخی نیز به اشتباه فکر می کنند منظور از زعفران قائنات، زعفران مشهد یا زعفران بهرامن به امثال اینها، نوع زعفران است.

در توضیح باید گفت چهار نوع اصلی زعفران وجود دارد که عبارتند از زعفران دسته، پوشال، سرگل و نگین که هر کدام از نظر درجه کیفیت به زیر مجموعه های درجه یک، درجه ۲ و درجه ۳ تقسیم بندی می شود.

شرکت های فروش زعفران با نام خودشان (بهرامن، سحرخیز و… ) انواع زعفران را به بازار عرضه می کنند.

بنابراین ملاک شما برای خرید زعفران باید کیفیت زعفران باشد که در ادامه توضیح خواهیم داد زعفران درجه یک چه مشخصاتی دارد.

برای خرید زعفران درجه یک تضمینی و برای اطلاع از قیمت روز زعفران قائنات می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت هر گرم زعفران در مشهد:

قیمت هر گرم زعفران در مشهد قیمت زعفران در مشهد

بازار مشهد بزرگترین بازار خرید و فروش زعفران محسوب می شود برای همین قیمت زعفران در مشهد برای بسیاری از فعالان حوزه زعفران مهم است.

البته توجه داشته باشید چنانچه درجه کیفیت ها متفاوت باشد قیمت ها هم متفاوت خواهد بود. بعلاوه بسته به نوع بسته بندی زعفران و شرکتی که شما از آن زعفران می‌خرید، قیمت یک گرمی زعفران متفاوت خواهد بود و شرکت های پخش زعفران، قیمت های مختلف زعفران را عرضه می‌کنند.

هر چقدر چرخه تولید زعفران تا مصرف طولانی تر شود و تعداد شرکت ها و واسطه های خرید و فروش زعفران بیشتر باشد قیمت نهایی زعفران بالاتر خواهد رفت.

برای اطلاع از قیمت هر گرم زعفران در مشهد می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت امروز زعفران در بورس:

قیمت روز زعفران در بورس بازار بورس زعفران

با راه اندازی بازار بورس زعفران؛ بسیاری از افراد از طریق گواهی‌های سپرده اقدام به خرید و فروش زعفران کرده اند. هدف از راه اندازی بورس زعفران، شفاف سازی قیمت ها و تنظیم بازار بوده است.

در سال های گذشته عرضه یکباره چهل تن زعفران توسط بازار بورس سبب افت قیمت زعفران شد و کشاورزان متضرر شدند.

فروش زعفران در تهران قیمت روز زعفران

خرید زعفران از کشاورز باید با قیمت تضمینی باشد تا در افت و خیز های بازار، کشاورزان که زنجیره اصلی تولید زعفران هستند متضرر نشوند.

پس از برداشت محصول کشاورزان نیاز دارند هزینه های کاشت و برداشت محصول مزرعه خود را بپردازند بنابراین دلالان و واسطه ها از فرصت استفاده کرده و زعفران را با قیمت پایین از کشاورز خریداری می‌کنند کشاورز هم چون نیاز دارد هزینه‌های مزرعه خود را بپردازد؛ محصول خود را با قیمت پایین می فروشد.

برای حمایت از تولید و ارتقای بازار این محصول ارزشمند باید دولت تدابیر و زیرساخت‌های لازم را ایجاد کند.

قیمت خرید عمده زعفران:

قیمت خرید عمده زعفران

قیمت عمده زعفران نسبت به قیمت جزئی خرید زعفران ارزانتر است. اگر شما قصد خرید کیلویی زعفران را داشته باشید قیمت هر گرم زعفران ارزانتر محاسبه خواهد شد.

خرید عمده زعفران از فروشگاه ما محدودیت ندارد و شما می توانید یک یا چند کیلو زعفران را به صورت فله یا بسته بندی شده خریداری کنید.

از مزیت های خرید زعفران به صورت عمده در فروشگاه ما این است که گواهینامه و برگ تایید آزمایشات نیز برای زعفرانی که می‌خرید، ارائه می شود بنابراین با خیال راحت می توانید در مقادیر کیلویی زعفران بخرید.

مزیت دیگر، تضمین کیفیت زعفران است و تا 7 روز از زمان ارسال شما میتوانید اگر از محصول ناراضی بودید آن را برگشت داده و هزینه خود را دریافت کنید.

برای اطلاع از قیمت خرید عمده زعفران می توانید با ما تماس بگیرید.

ویژگیهای زعفران درجه یک:

زعفران درجه یک قیمت روز زعفران

حتماً شما هم می‌خواهید بدانید زعفران درجه یک چه ویژگی هایی دارد؟ هر کدام از چهار نوع زعفران که شامل زعفران پوشال، زعفران نگین، زعفران سرگل و زعفران دخترپیچ هستند که ویژگی های خاص خود را دارند.

اساس طبقه بندی زعفران به این چهار نوع، درصد سفیدی به قرمزی آن می باشد. بنابراین در بعضی از انواع زعفران ممکن است سفیدی هم وجود داشته باشد. ریز یا درشت بودن ضخیم یا نازک بودن و درصد شکستگی کلاله های زعفران در انواع مختلف زعفران با همدیگر تفاوت دارد.

هر نوعی از زعفران که دارای قدرت رنگ دهی بالا باشد و خوش رنگ بوده و کیفیت ظاهری بالایی داشته باشد زعفران درجه یک محسوب می شود.

از نظر ظاهری زعفران درجه یک دارای کمترین میزان سفیدی بوده و دارای کلاله های قرمز رنگ درشت و ضخیم و فاقد شکستگی می باشد.

قیمت روز زعفران امسالی:

قیمت زعفران به دلیل نوسانات نرخ ارز در کشور و ثابت نبودن میزان صادرات زعفران و تغییر تعرفه ها و مالیات و… ثابت نیست. قیمت زعفران بسته به زمان خرید و انواع زعفران و درجه کیفیت زعفران تعیین می‌شود. میزان عرضه و تقاضای زعفران در بازار و نیز نرخ دلار روی قیمت زعفران تاثیر زیادی دارد.

تداوم خشکسالی و کمبود بارندگی موجب کاهش محسوس تولید زعفران در مزارع خراسان رضوی و دیگر استانهای کشور در سال 1400 شد. قیمت زعفران در سال 1400 افزایش 3 برابری نسبت به سال های قبل داسته که دلیل اصلی آن کاهش 50 درصدی زعفران بوده است.

برای اطلاع از قیمت روز زعفران امسالی می توانید هم اکنون با مشاورین ما ارتباط بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نامی
شماره تلفن زعفران قائن شماره موبایل: 09153363948
واتس آپ زعفران قائن واتس آپ: 09153363948
کانال تلگرام زعفران قائن تلگرام: ورود به کانال تلگرام

لیست قیمت روز زعفران فروشگاه قائن

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.

نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی68 میلیون تومان
زعفران نگین ممتاز65 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
آقای نامی

آقای نامی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید.

پیام در واتساپ