گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش عمده زعفران صادراتی

آنچه در این مقاله میخوانید ...

مشخصات زعفران درجه یک صادراتی:فروش عمده زعفران صادراتی:
مرکز فروش عمده زعفران صادراتی

معتبرترین مرکز فروش عمده زعفران صادراتی کجاست؟ قیمت فروش عمده زعفران صادراتی چقدر است؟ قیمت هر کیلو زعفران صادراتی چقدر است؟

 خرید عمده زعفران قائن مشهد فروش عمده زعفران در مشهد فروش زعفران کیلویی

مشخصات زعفران درجه یک صادراتی:

چنانچه قصد خرید عمده زعفران صادراتی را دارید در اینجا مشخصات زعفران صادراتی را بیان می‌کنیم.

با شناخت این ویژگی ها به راحتی می توانید به کیفیت زعفران که خریده اید پی ببرید. قبل از هر چیز باید بدانید که انواع زعفران صادراتی شامل زعفران سرگل صادراتی، نگین صادراتی و پوشال درجه یک صادراتی هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند.

در زعفران سرگل صادراتی سه شاخه کلاله ها از هم جدا بوده و فاقد هرگونه سفیدی یا خامه می باشد. زعفران نگین، زعفرانی تمام قرمز و فاقد هرگونه سفیدی است و دارای کلاله های درشت تر و ضخیم تر نسبت به زعفران سرگل می‌باشد.

در واقع زعفران نگین زعفرانی دست چین شده است که در همان ابتدای برداشت محصول، خامه زعفران از سفیدی آن جدا شده بنابراین کلاله های سالم تر و درشت تری دارد بطوریکه ضخامت و طول کلاله ها زیبایی خاصی به زعفران نگین بخشیده است.

زعفران پوشال، سه شاخه کلاله ها به هم متصل بوده و در انتهای آن یک تا سه میلی‌متر خامه سفید رنگ وجود دارد. برای آشنایی بیشتر با انواع زعفران می توانید به سایر مقالات سایت مراجعه کنید.

صرفنظر از اینکه زعفرانی که خریده اید، چه نوعی باشد، می‌توانید به کیفیت آن پی ببرید. قانون طلایی این است که هر چقدر خامه و سفیدی زعفران کمتر و کلاله های قرمز رنگ ضخیم تر و طویل تر باشد، زعفران مرغوب تر است.

فروش عمده زعفران صادراتی:

خرید عمده زعفران فله عمده فروشی زعفران در مشهد خرید زعفران صادراتی

زعفران صادراتی هم از نظر ویژگی های ظاهری و هم ویژگی های شیمیایی باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

ویژگی های ظاهری زعفران طبق توضیحاتی که قبلا گفته شد درشتی، ضخامت و سلامت کلاله های زعفران را شامل می شود. عطر و بو و قدرت رنگ دهی زعفران از ویژگی های شیمیایی زعفران می باشد.

تامین زعفران صادراتی درجه یک در مقادیر عمده کار چندان راحتی نیست. زعفران صادراتی باید استانداردهای لازم را دارا باشد تا مجوز صادرات به خارج از کشور را بگیرد. بنابراین هر نوع زعفرانی به عنوان زعفران صادراتی محسوب نمی شود.

اما برای خرید عمده زعفران درجه یک نگران نباشید. شما می توانید انواع زعفران صادراتی را در مقادیر عمده به صورت زعفران فله یا بسته بندی شده از ما خریداری کنید.

خرید زعفران از فروشگاه ما صد در صد تضمین شده است. تمامی انواع زعفران از منطقه قائنات خراسان جنوبی تهیه شده و ۱۰۰% اصل و خالص بوده و دارای بالاترین کیفیت از نظر ویژگیهای ظاهری و شیمیایی می‌باشد.

گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خانم حقگویان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.