گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده زعفران صادراتی و قیمت

آنچه در این مقاله میخوانید ...

میزان صادرات زعفران در ایران:تاثیر بازار بورس زعفران در صادرات زعفران:تعرفه های صادرات زعفران:فروش عمده زعفران صادراتی:بهترین زعفران برای صادرات کدام است؟قیمت هر کیلو زعفران صادراتی:
فروش عمده زعفران صادراتی و قیمت

بهترین مرکز فروش عمده زعفران صادراتی کجاست؟ قیمت عمده زعفران چقدر است؟ قیمت هر کیلو زعفران صادراتی چقدر است؟

میزان صادرات زعفران در ایران:

مقایسه زعفران صادر شده در مدت ۱۲ ماهه سال ۱۴۰۰ با مدت مشابه در سال ۱۳۹۹ نشان می‌دهد که با کاهش ۱۹ درصدی صادرات از نظر وزنی و ۱۹.۳ درصدی از نظر ارزشی مواجه شده‌ایم. در سال ۱۳۹۹، بالغ بر ۳۲۴.۸ تن زعفران به ارزش ۱۹۰.۶ میلیون دلار از ایران صادر شد.

بزرگترین فروشندگان زعفران در این سال به ترتیب عبارت بودند از: اسپانیا، ایتالیا، امارات متحده عربی، آمریکا، آرژانتین، هلند، فرانسه، سوئد، عربستان و هنگ کنگ.

کشور ایران ۹۰ درصد زعفران دنیا را تولید می کند. از گردش مالی ۴۵۰ دلار زعفران در کشور، ۳۵۰ دلار مربوط به صادرات زعفران است و ۵۰ میلیون دلار آن در بازار داخل معامله می‌شود این در حالی است که گردش مالی زعفران در دنیا ۸ میلیارد دلار است.

تاثیر بازار بورس زعفران در صادرات زعفران:

 تاثیر بازار بورس زعفران در صادرات زعفران قیمت زعفران در بورس امروز

با وجود این که ایران بزرگترین تولید کننده و همچنین بزرگترین صادر کننده زعفران در دنیاست اما کشورهای اروپایی، ایران را به عنوان اصلی ترین تولید کننده زعفران نمی‌شناسند و کشورهایی مانند اسپانیا در این حوزه مورد توجه است.

به کمک بورس فرصت خوبی فراهم شده تا زعفران به صورت استاندارد از ایران به دنیا صادر شود، قیمت ها شفاف شده و کشاورز می تواند محصول خود را با شرایط مختلف و با قیمت های عادلانه در فرصت مناسب بفروشد.

زعفران نگین صادراتی خرید زعفران کیلویی عمده فروشی زعفران در مشهد

از طریق بورس زعفران می توانیم به مرجع قیمتی زعفران در دنیا تبدیل شویم. با استاندارد سازی زعفران به کمک بازار بورس کم کم اعتماد خریداران خارجی به بورس بیشتر خواهد شد و آوازه بورس زعفران ایران در جهان خواهد پیچید.

تعرفه های صادرات زعفران:

 تعرفه های صادرات زعفران قوانین صادرات زعفران

زعفران در بسته بندی های زیر ۳۰ گرم با قیمت و حاشیه سود کمتری صادر می شود. کلیه کالاهای خروجی که ارزش آن ها بنا به تشخیص گمرک بیش از ۸۰ دلار باشد، تجاری محسوب شده و مشمول قوانین صادرات کالا خواهد بود.

از بین کشورهایی که بیشترین واردات در بازار جهانی زعفران را دارند، نرخ تعرفه صادرات زعفران در اتحادیه اروپا، آمریکا، عربستان، سوئیس، تایوان، ژاپن، آرژانتین و امارات پایین بوده است.

ایران با وجود آنکه قسمت اعظم تولید و صادرات جهانی زعفران را در اختیار دارد اما بالاترین نرخ تعرفه وارداتی را اعمال کرده است.

فروش عمده زعفران صادراتی:

 فروش عمده زعفران صادراتی زعفران نگین صادراتی خرید عمده زعفران فله

 

اگرقصد خرید زعفران صادراتی را دارید می توانید انواع زعفران درجه یک صادراتی را در مقادیر گرمی و کیلویی خریداری کنید.

چنانچه خودتان می خواهید اقدام به صادرات زعفران کنید، می توانید زعفران فله را خریداری کرده و سپس خودتان بسته بندی و با انجام امور گمرکی؛ آن را به کشور مورد نظر صادر کنید.
اگر مجوز های صادرات زعفران را ندارید فقط کافی زعفران مورد نظر را از فروشگاه ما درخواست کنید. کلیه امور گمرکی برای تان انجام داده شده و زعفران به کشور مورد نظر ارسال خواهد شد.

برگ تاییدیه آزمایشگاه در خرید کیلویی زعفران برای شما ارسال می شود. این برگه نشان دهنده اصل بودن زعفران به کیفیت آن می باشد.

بهترین زعفران برای صادرات کدام است؟

 بهترین زعفران برای صادرات کدام است زعفران قائنات

از همه انواع زعفران برای صادرات استفاده می شود. در هر کشوری بسته به اینکه از زعفران در چه صنعتی استفاده می کنند، نوع خاصی از زعفران ممکن است طرفداران بیشتری داشته باشد.

به طور کلی برای صادرات باید از مرغوب ترین انواع زعفران استفاده کرد چرا که در کشور های خارج روی زعفران وارداتی نظارت دقیقی انجام می شود.

زعفران مرغوب زعفرانی است که ۱۰۰در صد خالص بوده واز قدرت رنگ دهی بالایی برخوردار باشد. معمولاً معیار رنگ دهی زعفران در اکثر کشورها مورد توجه است. در بین انواع زعفران، زعفران نگین و سرگل به ترتیب بالاترین قدرت رنگ دهی را دارند.

قیمت هر کیلو زعفران صادراتی:

 قیمت هر کیلو زعفران صادراتی قیمت یک کیلو زعفران در سال ۹۸ قیمت زعفران کیلویی امروز

انواع زعفران صادراتی از نظر کیفیت ظاهری و شیمیایی که دارند قیمت های متفاوتی دارند. این رنج قیمتی به کیفیت ظاهری زعفران برمی‌گردد.

زعفران دارای انواع مختلف است که عبارتند از:

  1. زعفران نگین: سوپر نگین، نگین صادراتی، نگین معمولی، شبهه نگین
  2. زعفران سرگل: سرگل صادراتی، سرگل درجه یک، سرگل ممتاز، سرگل معمولی
  3. زعفران پوشال: پوشال صادراتی، پوشال قلمدار، پوشال معمولی، پوشال ضعیف

قیمت هر یک از نوع های مختلف زعفران به تناسب درجه کیفی آن تفاوت دارد.

زعفران صادراتی که دارای رشته های درشت و طویل تر بوده و فاقد شکستگی است و قدرت رنگ دهی بالاتری نیز دارد، قیمتش هم بالاتر خواهد بود.

برای اطلاع از قیمت روز زعفران می توانید با ما تماس بگیرید.

گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خانم حقگویان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.